İstanbul Başakşehir En İyi 10 Su Tesisatçısı ve Sıhhi Tesisat Tamiri

İstanbul / Başakşehir'deki Su Tesisatı Ustaları ve Sıhhi Tesisatçılar için en fazla içerik UstasıBurada'da. Size en yakın su tesisatçısına ulaşmak için bu sayfadaki ustaları yakınlığa göre listeleyebilir, ücretsiz çağrı hatlarından arayarak tesisat sorunlarınıza ve su kaçağı problemlerinize kesin çözüm için servis talebinde bulunabilirsiniz. 

Binaların sıhhi tesisatlarında yaşanan su kaçağı sorunlarının temel kaynağını alt yapı su tesisatı döşenirken kullanılan su borularında meydana gelen boru çatlağı, patlama, sızıntı, işçilik hatası gibi nedenler oluşturmaktadır. Su kaçağı tespitinde en önemli detay su kaçağının temiz su borularından mı yoksa pis su giderlerinden mi kaynaklandığını bulabilmektedir. Banyolarda pis koku, boya kabarması, su sızıntısı ve ıslaklık gibi belirtiler su kaçağı sorunlarına işaret etmektedir. Kamera ile su kaçağı tespiti yapan tesisatçılar su boruları ve giderlerin içine gönderdikleri ucunda kamera olan cihazlar ile sızıntının kaynağını görüntüleyerek nokta atışı müdaheleler yapmaktadır. Gider görüntüleme ustaları tarafından tıkanıklık açma, gider açma, pis su gideri açma hizmetleri verilmektedir. 

Alt yapı su tesisatları su boruları, atık su giderleri, temiz su boruları gibi sıhhi tesisat elemanlarından oluşuyorken genel adına banyo armatürleri denilen çeşme, vana, musluk, rezervuar, lavabo, klozet gibi banyo ürünlerinde de arızalar oluşabilmektedir. Su tesisatçıları tarafından su tesisatı döşeme, sıhhi tesisat döşeme, çeşme tamiri, çeşme montajı, rezervuar tamiri, klozet tamiri, vana tamiri, sifon tamiri, musluk montajı, çeşme bataryası tamiri, çeşme bataryası değişimi, gider açma, tıkanıklık açma gibi tesisat işlerinin tamamı yapılmaktadır.  

Başakşehir'deki en iyi Su Tesisatçıları ve Sıhhi Tesisat Tamircileri artık bir telefon kadar yakınınızda. Kameralı su kaçağı tespitinden çeşme bataryası değişimine, gider görüntülemeden tıkanıklık açmaya kadar tüm su tesisatı arızalarınıza en hızlı çözüm UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

İstanbul'un Avrupa yakasındaki ilçelerden biri olan Başakşehir, 2008 yılında ilçe olmuştur. Başakşehir ilçesini oluşturan mahallelerin pek çoğu Küçükçekmece, Büyükçekmece ve Esenler ilçelerinden ayrılmadır. Güvercintepe, Şahintepe, Altınşehir, Kayabaşı mahalleleri bunların başında gelmektedir. Türkiye'nin en büyük uydukent projesi olan 65.000 konutluk TOKİ Kayaşehir projesi, Resneli Çiftliği, Sazlıdere Vadisi, Yarımburgaz Mağarası, Şamlar Bendi, Fatih Terim Stadyumu ve Atatürk Olimpiyat Stadyumu Başakşehir ilçesindedir. Başakşehir ilçesinin Bahçeşehir semtindeki etrafında çocuk oyun parkı, restoran, çay bahçesi, golf kulübü, yürüyüş parkurları ve piknik alanı bulunan Bahçeşehir Göleti ülkemizin en büyük yapay göletidir.  

Faydalı Yorumlar

  • Kardeşler Teknik Ve Dekorasyon Abdulkadir İleli

    Bu uygulama sayesinde gece 00:15 su tesisatçı aradım. Telefonda üslupları son derece güzeldi. Saat gece 01:00 gibi geldiler. Musluk tamirim dışında ekstra 1-2 işimizde yaptılar. Çok memnun oldum. Allah razı olsun sizlerden.

İstanbul Başakşehir Su / Sıhhi Tesisat

: 34 sonuç
Kardeşler Teknik Ve Dekorasyon Abdulkadir İleli
2 Yorum10Puan
Emy Mimarlık Enes Çiftçi
Şehadet Yapı Berkan Arslan
Pendik Dekorasyon Sancak Yapı Dekorasyon Kemal Yıldız
Uğur Akkuş
İsmail Çelikkol
Kayra Yapı Tesisat Eser Göktuğ Alagöz
Köşk Yapı Onarım Enbiya Admış
Taha Tesisat Vedat Ergün
Beyoğlu İnşaat Fırat Öztürk
Payitaht Tesisat Cesur Kamil
Yakın Tesisat Mehmet Ali Arslan
Işık Tesisat Yusuf Işıklı
Nmn Dekor Nikbin Grup
Uzman İst Yakup Yıldız
1 Yorum10Puan
Durusu Dekorasyon Turgay Gürbüz
4 Yorum9.8Puan
Sadık Danışmanlık ve Temizlik Hilmi Tilkicik
3 Yorum10Puan
Pendik Su Tesisatçısı Gümüş Tesisat İbrahim Gümüş
1 Yorum10Puan
Fırat İnşaat Uğur Aras
Milat Grup Engin Bayram