İstanbul Beylikdüzü En İyi 10 Bahçe Peyzaj ve Rulo Çim Uygulama

İstanbul / Beylikdüzü ilçesinin en iyi Bahçe Peyzaj ve Rulo Çim Uygulamaları'nı yapan firmalar ve peyzaj ustaları UstasıBurada sayesinde artık bir telefon kadar yakınınızda. Hemen arayarak bahçeniz için ihtiyaç duyduğunuz bitki peyzajı, bahçe bakımı ve çim döşeme hizmetlerini işin profesyonellerden satın alabilirsiniz. 

Peyzaj firmaları ve serbest çalışan bahçıvan ustaları bahçe bakımı, peyzaj sanatı ve çim uygulama konusunda her çeşit açık kapalı alanda sanatını icra ederek yaşam alanlarımızı güzelleştirmektedir. Ağaç budama, bahçe sulama, yabani ot temizleme, çim biçme, süs bitkisi yetiştirme, bitki peyzajı, tropikal ağaç bakımı, çiçek bakımı, yeşillendirme ve çimlendirme çalışmaları, bahçe ilaçlama, bahçe gübreleme gibi hizmetleri profesyonel peyzaj firmalarından yada serbest çalışan bahçe bakım elemanlarından ve bahçıvanlardan alma imkanı bulunmaktadır. 

Toplu konut ve sitelerin bahçe alanları oldukça büyük olduğundan pek çok site yönetimi bahçe bakım ve peyzaj hizmetlerini bünyesinde peyzaj mimarı çalıştıran kurumsal firmalardan almayı tercih etmektedir. Müstakil ev yada villa sahipleri ise kendilerine özel bahçelerini istedikleri gibi güzelleştirmek için günlük yada dönemlik bahçıvanlık hizmetleri talep etmektedirler. Özellikle bahar aylarında bahçe bakımına daha fazla önem verilmekte ve peyzaj ustalarına yoğun talep gitmektedir. 

Toplu konutları, düzenli şehirleşmesi ve lüks siteleri ile İstanbul'un prestijli ilçelerinden biri olan Beylikdüzü'nde yaşıyor ve bahçenizi güzelleştirmek için işini iyi yapan bir Bahçe Peyzaj ve Çim Uygulama ustası arıyorsanız doğru yerdesiniz. UstasıBurada sizler için Beylikdüzü bölgesinde bahçe düzenleme ve peyzaj işleri konusunda hizmet veren en iyi firmaları ve peyzaj ustalarını bu sayfada bir araya getirdi. 

Beylikdüzü, İstanbul'un en fazla yeşil alana sahip ender ilçelerinden biridir. Marmara denizine kıyısı olan Beylikdüzü'nün bazı bölgeleri denize girmeye elverişlidir. Kaçak konut ve gecekondulaşmanın olmadığı Beylikdüzü ilçesinde çok sayıda toplu konut ve lüks site bulunmaktadır. Şehir yapılanması oldukça düzenlidir ve Beylikdüzü'nde eğitim seviyesi oldukça yüksektir. Fatih Üniversitesi, Beykent Üniversitesi, Okyanus Koleji ve Bahçeşehir Üniversitesi Beylikdüzü ilçesinde bulunan önemli eğitim kurumlarından bazılarıdır. Beylikdüzü ilçesinde bulunan metrobüs hattı İstanbul'un her yerine ulaşımın kolay olmasını sağlamaktadır. Dünyanın en büyük konteyner limanlarından biri olan Ambarlı Limanı Beylikdüzü ilçesindedir. Ambarlı Limanı'nda bulunan Yakıt Dolum Ve Dağıtım Tesisleri ile Termik Santral ilçe ekonomisinde önemli yer tutmaktadır. 

İstanbul Beylikdüzü Bahçe Peyzaj / Çim Döşeme

: 7 sonuç
Mehmet Köse
Ortaköy Çiçekçilik Tayfun Ayçetin
Karanfil Uluslar Arası Çiçekçilik Ayhan Ekinci
Fran Çiçekçilik Barış Sovayir

Fran Çiçekçilik

İstanbul / Beylikdüzü

Bahçe Peyzaj / Çim Döşeme

Ela Çiçekçilik Gökhan Ekincioğlu

Ela Çiçekçilik

İstanbul / Beylikdüzü

Bahçe Peyzaj / Çim Döşeme

Beylikdüzü Çiçek Serdar Olgun
Buyukcekmececicekci Murat

Buyukcekmececicekci

İstanbul / Beylikdüzü

Bahçe Peyzaj / Çim Döşeme

Filtreler

  • Bahçe Peyzaj / Çim Döşeme
  • İstanbul
  • Beylikdüzü