İstanbul Kadıköy En İyi 10 Duşakabin ve Banyo Sistemleri

İstanbul / Kadıköy bölgesinde Duşakabin ve Banyo Sistemleri üzerine faaliyet gösteren en iyi firmalar UstasıBurada'da. Birbirinden şık tasarımlar sunan duşakabinler, duş tekneleri, jakuziler ve küvet modelleriyle banyonuzu bambaşka bir görünüme kavuşturabilirsiniz. UstasıBurada'nın sizler için seçtiği bu sayfadaki firmalarla iletişime geçerek banyo sistemleri ve duşakabin fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Duşakabinler banyolarda duş alırken suyun etrafa sıçramasını önleyen, duş alan kişi için mahremiyet sağlayan, banyonun temiz ve modern görünesine yardımcı olan duş tekneleridir. Her bütçeye uygun alternatifler sunan duşakabin sistemlerinin en ekonomik olanı yapay plastik türevi malzemeden üretilen plistren duşakabinlerdir. Orta kalite diyebileceğimiz, kırılmaya karşı dayanıklı hale getirilen camdan üretilmiş duşakabin modellerine ise temperli cam duşakabin denmektedir. Piyasadaki en yüksek kalite duşakabinler ise kompakt duşakabinlerdir. Lüks sınıfa giren kompakt duşlarda otomatik su sıcaklığı ayarı, basınçlı su püskürtme, hidro masaj, duş alırken müzik dineleme imkanı sunan cd çalar ve radyo özellikleri bulunmaktadır. 

Bir banyoya duşakabin montajı yapılabilmesi için öncelikle kabinin konulacağı alanın ölçüleri alınmalıdır. Duşakabin kişisel tercihlere göre doğrudan banyo fayansının üzerine monte edilebilir ve izolasyonu silikon malzeme ile yapılarak suyun kabin dışına çıkması engellenebilir. İsteğe göre duşakabinin altına ayrıca duş teknesi ya da mermer konulabilmekte ve bu işlemler fiyata ilave edilmektedir. Duşakabinler mevcut banyo küvetlerinin üzerinde de monte edilebilen sürgülü sistemlerdir. Sürgü kapılı duşakabinlerin aynısıra menteşe kapılı duş tekneleri de bulunmaktadır. Banyodaki alanın mimarisine uygun şekilde kare, dikdörtgen, oval, üçgen şekillerde duşakabin imalatı yapılabilmektedir. Öte yandan banyo sistemlerini üreten firmaların küvet montajı, jakuzi montajı, jakuzi üstü duşakabin montajı, küvet üstü duşakabin montajı hizmetleri de bulunmaktadır.

Duşakabin Montajı ve Banyo Sistemleri konusunda Kadıköy bölgesine hizmet veren duşakabin üreticisi firmalara bu sayfada ulaşabilir, ücretsiz çağrı numaralarından firmaları arayarak detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Ekonomik fiyatlı pleksi duşakabinlerden en lüks kompakt duş sistemlerine kadar aradığınız tüm banyo sistemleri Ustasıburada'da. Peki siz neredesiniz? 

Kadıköy ilçesi İstanbul'un Anadolu yakasındaki en eski yerleşim bölgeleri arasındadır. Marmara denizine 21 km uzunluğunda sahili bulunan Kadıköy ilçesi oldukça işlek ve İstanbul ulaşımı için önemli bir noktadadır. İlçenin tarihi yerlerine ev sahipliği yapan bölgesi Caferağa, Osmanağa ve Rasimpaşa mahallelerinden oluşmaktadır. Bu bölge Kadıköy Çarşısı, Moda Sahili ve Yeldeğirmeni gibi hareketli noktaları içine almaktadır. Kadıköy ilçesindeki en gözde semtler Göztepe, Bostancı, Kozyatağı, Suadiye, Erenköy, Feneryolu, Sahrayıcedit olarak sıralanmaktadır.  

Faydalı Yorumlar

  • Mudi Panjur Muammer İzgin

    İşin ehli ve çok kibar bir usta. Sineklik işini dediği günde çok çabucak halletti. Teşekkür ederim.

İstanbul Kadıköy Duşakabin / Banyo

: 24 sonuç
Mudi Panjur Muammer İzgin
1 Yorum10Puan
Şengül Pen Sefa Şengül
Cağduş Gülderen Gümrük
MÇ Seramik Mehmet Çürük
Teknik Duş ve Küvet Kabinleri Özgür Kabadayı
1 Yorum10Puan
Mira Balkon Hamza Topcu
Krea Duş Cemil Aslan
Recep Birer
Detay Cam Çerçeve Levent Sarıkaya
Çağdaş Mefruşat Hüseyin Avni Uysal
Pelit Ray Dolap Orhan Hayır
4 Divan Yapı İbrahim Erdoğan
Dörtyol Dekorasyon Ve Nalburiye Yusuf Sayar
Konut Cam Ticaret Hayati Selvi
Lider Yapı Dekorasyon İhsan Sarı
Değişim Cephe Sistemleri Hüseyin Eş
Sına Duşakabin Ahmet Semih Zan
Cennet Pen Duşakabin Ümit Salman
Platin Sineklik Mustafa İkizek
AGAH Yapı Dekorasyon ve Güvenlik Sistemleri San. Tic. Serkan ŞAMLIOĞLU