İstanbul Kadıköy En İyi 10 Terzi ve Dikim Moda Evi

İstanbul / Kadıköy ilçesindeki en iyi Terziler ve Özel Dikim Moda Evleri UstasıBurada'da, bir telefon kadar yakınınızda. Özel günleriniz için elbise tasarımı yaptırabileceğiniz, kıyafet tadilatı hizmetlerinden yararlanabileceğiniz, sadece sizin gardrobunuzda olacak özel dikim kıyafetler ve terzilik hizmetleri için bu sayfadaki birbirinden yetenekli terziler ve moda tasarımcıları ile iletişime geçebilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalar için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz. 

Kumaş, deri ve benzeri ürünleri biçip dikerek kıyafetlere dönüştüren meslek erbaplarına terzi denmektedir. Terzilik mesleği insanlık varolduğundan beri icra edilen ve el becerisi gerektiren bir zanaattır. Özellikle tekstil ve hazır giyim sektörlerinin bu denli gelişmediği yıllara bakıldığında günlük kıyafet ihtiyaçları da dahil olmak üzere neredeyse tüm kıyafetler terziler tarafından dikiliyordu. Hazır giyim sektöründe yaşanan teknolojik gelişmelerle kıyafetler seri olarak üretilmeye başlandı. Yazlık kıyafetten kışlık kıyafete, ayakkabıdan monta kadar tüm tekstil ürünlerinin hazır giyim mağazalarında her bedene uygun çeşitlerle satılmaya başlanması terzilik mesleğinin eski değerini yitirmesine ve çoğu mahalle terzisinin kıyafet dikmekten çok kıyafet tadilatı yapan kişilere dönüştmesine sebep olmuştur. 

Ancak hazır giyim tekstil ürünleri ne kadar gelişirse gelişkin, kendini özel hissetmek isteyen, prestije önem veren üst gelir grubu insanlar sadece kendilerine özel tasarlanmış kıyafetler diktirmeyi tercih etmekte ve terzilik mesleğini hakkıyla icra eden terzi ustaları son derece görkemli moda evleri olarak varlıklarını sürdürmektedir. Terziler tarafından elbise dikimi, pantolon dikimi, ceket dikimi, gömlek dikimi, etek dikimi, nişanlık dikimi, gelinlik dikimi, kaftan dikimi, abiye elbise dikimi, anne çocuk kombinleri, deri mont dikimi, takım elbise dikimi, günlük elbise dikimi gibi tasarım ve dikim hizmetlerinin yanısıra paça daraltma, astar değişimi, astar tamiri, elbise tamiri, elbise model değişimi, fermuar değişimi, abiye tadilatı, gelinlik tadilatı gibi tamir ve tadilat hizmetleri de verilmektedir.

Kadıköy'deki size en yakın Terziler ve Özel Dikim Evleri'ni bu sayfada listeleyebilir, yorumları okuyarak yüzlercesi arasından size en uygun En İyi 10 Terzi ve Dikim Moda Evi seçeneğini hemen bulabilirsiniz. Pantolon paçası kestirmeden, nişanlık dikimine kadar her konuda terzi ve tasarımcıları telefonla arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

Marmara denizine yaklaşık 21 km uzunluğunda kıyısı bulunan Kadıköy ilçesi, Maltepe, Üsküdar ve Ataşehir ilçeleriyle çevrilidir. Kadıköy'de en eski yerleşimin Haydarpaşa Koyu ve Moda burnu civarında oluştuğu bilinmektedir. Kadıköy Çarşısı, Moda ve Yeldeğirmeni semtlerinin bulunduğu en eski ve en gözde mahalleler Caferağa mahallesi, Rasimpaşa mahallesi ve Osmanağa mahallesidir. Suadiye, Caddebostan, Fenerbahçe, Bostancı, Göztepe gibi İstanbul'un popüler semtleri Kadıköy sınırlarındadır. 

İstanbul Kadıköy Terzi / Dikimevi

: 4 sonuç
Moda Zöhrem Zöhre İçel
7 Yorum9.9Puan
Gültekin Gömlek Ekrem Gültekin
7 Yorum9.7Puan
Güngör Terzi Yılmaz Güngör
4 Yorum10Puan
Terzi Cumali Cumali Bey