İstanbul Kartal En İyi 10 Halı Yıkama ve Koltuk Temizleme

İstanbul / Kartal Halı Yıkama Fabrikaları ve Koltuk Temizleme Firmaları için en fazla içerik UstasıBurada'da. Tam otomatik makineler ile hijyenik halı yıkama hizmeti veren onlarca halı yıkama şirketini bu sayfada listeleyebilir, ücretsiz çağrı hatlarından arayarak İstanbul'da Halı Yıkama Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalar için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz. 

Evlerde yer örtüsü olarak kullanılan halılar evdeki hijyenin en önemli unsurlarının başında gelmektedir. Çünkü halılar sürekli üzerinde gezinilen, tüğlü oldukları için kiri ve bakteriyi tutmaya çok müsait eşyalardır. Halı temizliğinin hijyenik şartlarda yapılması için halının türüne uygun yıkama tekniği uygulamak gerekir. Şagi halı yıkama, ipek halı yıkama, yün halı yıkama, Isparta halısı yıkama, Milas halısı yıkama, el halısı yıkama gibi işlemlerin her birinde halı tüğlerinin yapısına göre yıkama yapılmadığında halının renginde solma, halının formunun bozulması gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Ev tipi halı yıkama makineleri ile yapılan halı yıkama işleminde de yüzde yüz hijyen sağlamak pek mümkün olmamaktadır. Çünkü manuel halı yıkama makinelerinde insan gücü ile halılar fırçalanmakta, yıkama işlemi öncesinde halı kirinin yumuşaması için su havuzunda bekletilmediği için kir ve lekeler tam anlamıyla temizlenmemektedir. 

Profesyonel halı yıkama hizmeti veren irili ufaklı pek çok işletme bulunmakta ve işini layıkıyla yapan işletmeler tam otomatik makineler kullanarak insan gücüne ihtiyaç duymadan yıkama yapmaktadır. Halı yıkama fabrikaları tarafından evinizin tüm halıları ücretsiz servis hizmetiyle kapınızdan alınarak yıkama fabrikasına götürülmekte, yıkama işlemi öncesinde halı kirlerinin yumuşaması için halılarınız su havuzunda bekletilmekte, halı yıkama bandına yerleştirilen halılarınız yüksek güçte makineler ile çift taraflı olarak yıkanmaktadır. Yıkama işlemi tamamlanan halılar hijyenik bir ortamda kurutulmakta, kurutma işlemi sonrasında kontrolden ve hav temizliğinden geçerek paketlenmektedir. Tertemiz olmuş halılarınız yine halı yıkama şirketinin ücretsiz servis araçları ile söz verilen gün ve saatte evinize teslim edilmektedir. Halı yıkama firmalarının pek çoğu stor perde yıkama, yerinde koltuk yıkama, araç koltuğu yıkama hizmetleri de vermektedir. 

Kartal'daki en iyi Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama şirketleri UstasıBurada sayesinde artık bir telefon kadar yakınınızda. Halı yıkamacılar hakkında yapılan yorumları okuyabilir, tüm evinizin halıları için metrekare başına en uygun halı yıkama fiyatını alarak halı temizliğinizi Kartal bölgesindeki en güvenilir firmalara yaptırabilirsiniz. 

Kartal'daki Aydos Tepesi'nin tarihteki ismi "Aetos"dur ve Yunanca "kartal" anlamına gelmektedir. İstanbul'un Kartal ilçesi ismini bu tepeden almaktadır. İstanbul'un balkonu olarak adlandırılan Yakacık Tepesi de Kartal ilçesindedir. Atalar, Esentepe, Soğanlık, Orhantepe, Yakacık, Topselvi, Uğur Mumcu semtlerinden oluşan Kartal'ın 2016 yılı ilçe nüfusu 459.298 kişi olarak açıklanmıştır. Marmara denizi kıyısında bulunan Kartal ilçesinin 12 km uzunluğundaki sahil şeridi peyzaj çalışmaları ile güzel bir sosyal alana dönüştürülmüştür. 

Faydalı Yorumlar

 • İIayda Halı Yıkama Erdal Taş

  Fazla söze gerek yok sanırım çok iyihizmet anlayışı zamanında teslimat müşteri memnuniyetine çok iyi bir Güleryüz

 • İn - Sa Kuru Temizleme İbrahim Gül

  10 puan gerçekten çok kaliteli ve güvenle kiyafetlerimi verebileceğim bir yer 3 kuru temizlemenin çıkartamadığı lekeyi çıkardılar

 • Demir Koltuk Yıkama Cem Demir

  İlk defa halılarımızı yıkattık. Ekip olarak gerçekten temiz ve titiz çalışıyorlar. Böyle devam etmeniz dileğiyle, ellerinize sağlık.

  Bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz Mustafa Bey. Müşteri memnuniyetlerinden gurur duyarız.

 • Yüksel Halı Yıkama Yılmaz Yüksel

  Temizlik ve ilgi harika, herkese tavsiye ederim. Emeklerinize sağlık. Gününde geldiler ve zamanında teslim ettiler.

İstanbul Kartal Halı Yıkama / Temizleme

: 27 sonuç
Aksu Halı Yıkama Mustafa Aksu
1 Yorum10Puan
Demir Koltuk Yıkama Cem Demir
7 Yorum9.7Puan
Yüksel Halı Yıkama Yılmaz Yüksel
3 Yorum10Puan
İn - Sa Kuru Temizleme İbrahim Gül
1 Yorum10Puan
İIayda Halı Yıkama Erdal Taş
1 Yorum10Puan
Melipolcleaning Temizlik Melisa Polat
Kılavuz Koltuk Yıkama Ahmet Kılavuz
PAKTEM Temizlik Hizmetleri
Erdem Pak Halı Yıkama Erdem Aydın
Uçan Halı Serhat Toy

Uçan Halı

İstanbul / Kartal

Halı Yıkama / Temizleme

Gisa Kuru Temizleme Zülfü Saymaz

Gisa Kuru Temizleme

İstanbul / Kartal

Halı Yıkama / Temizleme

Serbak Halıcılık Necati Kavas

Serbak Halıcılık

İstanbul / Kartal

Halı Yıkama / Temizleme

Nisa Halı Yıkama Fabrikası Serkan Taşkın
Zeki Kuru Temizle Ve Halı Yıkama Lütfü Akbaş
Hakan Kuru Temizleme Mehmet Bagrıyanık
Öztürk Halı Yıkama Murat Uysal
Şirinler Halı Yıkama Ferdi Tosun
Duru Halı Yıkama Ve Koltuk Onur Halburcu
Ersu Temizlik Enes Şirinyurt

Ersu Temizlik

İstanbul / Ümraniye

Halı Yıkama / Temizleme

14 Yorum10Puan
Kardelen Halı Yıkama Murat Arsakay
19 Yorum8.9Puan