İstanbul En İyi 10 Kaynakçı ve Kaynak İşleri

İstanbul geneline hizmet veren ve metal kaynağı, demir kaynağı, alüminyum kaynak işleri konusunda en iyi hizmeti alabileceğiniz Kaynak Ustaları artık bir telefon kadar yakınınızda. UstasıBurada bu sayfada sizlere onlarca kaynakçının ücretsiz iletişim numarasını, referanslarını ve fikir sahibi olmanız için usta hakkında yapılan yorumları sunuyor. 

Kaynak ustaları metal, demir, alüminyum gibi madeni parçaları elektrik kaynağından yaratılan alev, oksiasetilen, elektrik arkı ve gaz alevi gibi yöntemler ile birleştiren ve birbirine kaynaştıran meslek erbaplarıdır. Şantiyelerde, fabrikalarda, inşaatlarda, metal ve türevi malzemeler kullanılan heryerde kaynakçıya ve kaynak işlerine ihtiyaç bulunmaktadır. Gaz altı kaynak, metal kaynak, alüminyum kaynak, ferforje kaynak, demir kapı kaynak işleri, parmaklık kaynak işleri, oksijen kaynağı, elektrik kaynağı, punta kaynağı, argon kaynağı, profil kaynak işleri, döküm kaynak, röntgenli kaynak işlerinin tamamı kaynak ustaları tarafından yapılmaktadır. 

Kaynakçılar genellikle meslek liselerinin kaynak işleri ile ilgili olan bölümlerinden mezun olmakta veya mesleki eğitim merkezlerinde "Kaynakçılık" dalında ustalık eğitimi almaktadır. Kaynak işini yapmak için kullandıkları aletler kaynak makinesi, kesme lambası, kaynak teli, oksijen ve asetilen tüpü, elektrik arkı, elektrot, mengene vb. gereçlerden oluşmaktadır. Kaynakçılar otomobil yapımından gemi yapımına, uçak yapımından inşaatların çelik konstrüksiyolarına kadar pek çok alanda çalışmaktadır. Kaynakçıların yaptıkları en ufak çaplı işler demir kapı, ferforje, parmaklık gibi demir doğrama işlerinden oluşmaktadır. 

Kaynakçılar ve Demir Kaynak Ustaları'nın sundukları metal kaynak hizmetlerine ihtiyacınız varsa İstanbul'un tüm bölgelerine hizmet veren onlarca kaynakçı alternatifine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Kaynak ustalarını size olan yakınlığına göre listeleyebilir, UstasıBurada üzerinden telefonla hemen arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Dünya'nın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul, tarih boyunca, Bizanslılar, Romalılar ve Osmanlılar başta olmak üzere sayısız medeniyede ev sahipliği yapmıştır. İstanbul'un tarihteki sınırlarına bakıldığında günümüzde tarihi yarımada olarak bilinen ve surlarla çevrili olan bölgeyi kapsamaktadır. Bu bölge Haliç, Marmara Denizi ve Boğaziçi'nin sardığı bir yarımadadır. Sınırları tarih boyunca dört defa genişletilen İstanbul, ülkemizin nufüsu en kalabalık şehri, en gelişmiş metropolü, ticaret merkezi ve kalbi niteliğindedir. Asya ve Avrupa kıtasını birbirinden ayıran İstanbul Boğazı şehrin ortasından geçmekte ve büyülü güzelliği ile dünyadaki şehirler arasında İstanbul'u jeopolitik öneme sahip bir yer yapmaktadır. 

 

Faydalı Yorumlar

  • Arslan Metal Mimari Yapı Tasarımı Ekrem Arslan

    Ekrem Usta'yla yaklaşık 2 hafta önce kapı için ferforje işinde anlaştık. Gelip yaptı. Ufak bir değişiklik için aradım, sağ olsun aynı gün gelip değişikliği yaptı. İşinin arkasında durulduğu ve kaliteli hizmet sunduğu için teşekkürler.

  • Evliya Atay Evliya Atay

    Evliya Atay

    Yaptığı işi gayet güzel başarılı ve estetik bir şekilde yapmıştır çıkan diğer işler içinde kesinlikle tercih ederim

İstanbul Kaynakçı / Kaynak İşleri

: 15 sonuç
Evliya Atay
2 Yorum10Puan
Arslan Metal Mimari Yapı Tasarımı Ekrem Arslan
1 Yorum10Puan
Uydu Dükkanı Taner Dönmez
Özlem Yapısan Cihat Türk

Özlem Yapısan

İstanbul / Ataşehir

Kaynakçı / Kaynak İşleri

İstanbul Yapı Dekor Mahmut Ferhat Çetin

İstanbul Yapı Dekor

İstanbul / Pendik

Kaynakçı / Kaynak İşleri

Ezel Demir Doğrama Murat Ateş
Göksel Çetinkaya

Göksel Çetinkaya

İstanbul / Bayrampaşa

Kaynakçı / Kaynak İşleri

Levent Küçük

Levent Küçük

İstanbul / Gaziosmanpaşa

Kaynakçı / Kaynak İşleri

Batuhan Makina Cemal Kaya

Batuhan Makina

İstanbul / Küçükçekmece

Kaynakçı / Kaynak İşleri

Alkan Kaynak İsmail Budak

Alkan Kaynak

İstanbul / Küçükçekmece

Kaynakçı / Kaynak İşleri

Özen Kaynak Atölyesi Aziz Yalçın

Özen Kaynak Atölyesi

İstanbul / Eyüp

Kaynakçı / Kaynak İşleri

Metin Filiz

Metin Filiz

İstanbul / Ataşehir

Kaynakçı / Kaynak İşleri

Zırhlı Demir

Zırhlı Demir

İstanbul / Ümraniye

Kaynakçı / Kaynak İşleri

Hüseyin Güler

Hüseyin Güler

İstanbul / Başakşehir

Kaynakçı / Kaynak İşleri

Günal Demirkaya

Günal Demirkaya

İstanbul / Başakşehir

Kaynakçı / Kaynak İşleri