İstanbul Kaynakçı / Kaynak İşleri

: 4 sonuç
Öztürk Paslanmaz Makina Recep Öztürk
Nizamettin Günaydın
1 Yorum10Puan
Ahmet Akgün
Olmachiness Lokman Aygün

İstanbul En İyi 10 Kaynakçı ve Kaynak İşleri

İstanbul geneline hizmet veren ve metal kaynağı, demir kaynağı, alüminyum kaynak işleri konusunda en iyi hizmeti alabileceğiniz Kaynak Ustaları artık bir telefon kadar yakınınızda. UstasıBurada bu sayfada sizlere onlarca kaynakçının ücretsiz iletişim numarasını, referanslarını ve fikir sahibi olmanız için usta hakkında yapılan yorumları sunuyor. 

Kaynak ustaları metal, demir, alüminyum gibi madeni parçaları elektrik kaynağından yaratılan alev, oksiasetilen, elektrik arkı ve gaz alevi gibi yöntemler ile birleştiren ve birbirine kaynaştıran meslek erbaplarıdır. Şantiyelerde, fabrikalarda, inşaatlarda, metal ve türevi malzemeler kullanılan heryerde kaynakçıya ve kaynak işlerine ihtiyaç bulunmaktadır. Gaz altı kaynak, metal kaynak, alüminyum kaynak, ferforje kaynak, demir kapı kaynak işleri, parmaklık kaynak işleri, oksijen kaynağı, elektrik kaynağı, punta kaynağı, argon kaynağı, profil kaynak işleri, döküm kaynak, röntgenli kaynak işlerinin tamamı kaynak ustaları tarafından yapılmaktadır. 

Kaynakçılar genellikle meslek liselerinin kaynak işleri ile ilgili olan bölümlerinden mezun olmakta veya mesleki eğitim merkezlerinde "Kaynakçılık" dalında ustalık eğitimi almaktadır. Kaynak işini yapmak için kullandıkları aletler kaynak makinesi, kesme lambası, kaynak teli, oksijen ve asetilen tüpü, elektrik arkı, elektrot, mengene vb. gereçlerden oluşmaktadır. Kaynakçılar otomobil yapımından gemi yapımına, uçak yapımından inşaatların çelik konstrüksiyolarına kadar pek çok alanda çalışmaktadır. Kaynakçıların yaptıkları en ufak çaplı işler demir kapı, ferforje, parmaklık gibi demir doğrama işlerinden oluşmaktadır. 

Kaynakçılar ve Demir Kaynak Ustaları'nın sundukları metal kaynak hizmetlerine ihtiyacınız varsa İstanbul'un tüm bölgelerine hizmet veren onlarca kaynakçı alternatifine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Kaynak ustalarını size olan yakınlığına göre listeleyebilir, UstasıBurada üzerinden telefonla hemen arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Dünya'nın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul, tarih boyunca, Bizanslılar, Romalılar ve Osmanlılar başta olmak üzere sayısız medeniyede ev sahipliği yapmıştır. İstanbul'un tarihteki sınırlarına bakıldığında günümüzde tarihi yarımada olarak bilinen ve surlarla çevrili olan bölgeyi kapsamaktadır. Bu bölge Haliç, Marmara Denizi ve Boğaziçi'nin sardığı bir yarımadadır. Sınırları tarih boyunca dört defa genişletilen İstanbul, ülkemizin nufüsu en kalabalık şehri, en gelişmiş metropolü, ticaret merkezi ve kalbi niteliğindedir. Asya ve Avrupa kıtasını birbirinden ayıran İstanbul Boğazı şehrin ortasından geçmekte ve büyülü güzelliği ile dünyadaki şehirler arasında İstanbul'u jeopolitik öneme sahip bir yer yapmaktadır. 

 

Faydalı Yorumlar

  • Nizamettin Günaydın Nizamettin Günaydın

    Nizamettin Günaydın

    İşinin ehli bir usta aldığı işi zamanında istediğim gibi tertemiz teslim etti kendisine çok teşekkür ediyorum böyle işini iyi yapan ustaların çoğalmasını dilerim