İstanbul En İyi 10 Oto Döşemeci ve Koltuk Kaplama

Oto Döşeme ve Kaplama işinde uzmanlaşmış, İstanbul'da hizmet veren yüzlerce oto döşemeci alternatifini ve en fazla içeriği UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu sayfada bulabilirsiniz. Oto döşemeciler hakkında yapılan yorumları okuyarak fikir edinebilir, aracılık hizmet bedeli ödemeden ücretsiz çağrı hatlarından ustaları arayarak detaylı bilgi alabilir ve mobil uygulamamız üzerinden yol tarifi alarak aracınızı istediğiniz Oto Döşeme ve Kaplama Ustası'nın atölyesine götürebilirsiniz. 

Otomobilinizin koltuk döşemesi, tavan döşemesi veya taban döşemesi yıprandıysa aracınıza yepyeni bir görünüm kazandırmak için oto döşeme ve kaplama ustalarının sunduğu döşeme tamiri hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Eskimiş oto döşemelerinin yırtık tamirisigara yanığı tamirileke çıkarma gibi işlemlerini yapan oto döşeme ustaları kumaş, hakiki deri ve suni deri gibi malzemeler kullanarak aracınıza uygun döşeme uygulamalarını büyük bir el yeteneği kullanarak yapmaktadır. 

Oto Döşeme ve Kaplama Ustaları tavan döşemetaban döşemekapı döşemeözel paspas yapımıözel deri veya kumaş kılıf yapımıdireksiyon kaplama ve vites kolu kaplama gibi hizmetler vermektedir. Oto dizayn meraklılarının zevklerine uygun çok sayıda alternatif sunan oto döşeme ustaları kullandıkları malzeme ve yapılacak işçiliğe göre fiyat çıkarmaktadır. Ayrıca bazı oto döşemecilerde aracınızın marka ve modeline uygun orjinal paspas takımlarının ve standart koltuk kılıflarının satışı da yapılmaktadır.

Oto döşeme ustası olmak için mesleki eğitimler alınarak ustalık belgesine sahip olmak gerekmektedir. Çıraklık kurslarına katılmak için en az ilköğretim okulu mezunu olmak ve 14 yaşını dolmurmamış olmak şartı aranmaktadır. Aynı zamanda bir oto döşeme ustasının dükkanında çıraklık sözleşmesi imzalayarak çalışıyor olmak gerekmektedir. Oto döşeme ustaları döşeme işlemini yaparken kumaş, deri, yapay deri, kontrplak, pamuk, kauçuk, sunta, sac, boru, vida, civata, somun ve çeşitli yapıştırıcı malzemeler kullanmaktadır. 

İstanbul'un çeşitli ilçelerinde faaliyet gösteren en iyi Oto Döşeme ve Kaplama Ustaları UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

39 ilçesi ve 2016 yılı verilerine göre 15 milyona yaklaşan nüfusu ile Türkiye'nin en kalabalık ve en gelişmiş şehri olan İstanbul, tüm dünya ülkeleri açısından stratejik öneme sahip olan İstanbul Boğazı'na ev sahipliği yapmaktadır. Trafiğe kayıtlı araç sayısının 3,5 milyondan fazla olduğu İstanbul'da büyük oto sanayi sitelerinin bulunduğu Ümraniye, Zeytinburnu, Başakşehir, Bahçelievler, Avcılar, Maltepe, Ataşehir, TuzlaKartal, Sultanbeyli ve Bağcılar başta olmak üzere her ilçe ve semtte oto tamir ve bakım hizmetleri veren binlerce firma faaliyet göstermektedir. 

Faydalı Yorumlar

Erez Otomotiv Rahim Erez
Erke Dizayn İsa Erke
Yiğit Oto Deri Döşeme İbrahim Kuş
1 Yorum10Puan
Orjinal Oto Döşeme Metin Usta
Mert Oto Döşeme Uğur Kotan
Şimşek Oto Döşeme Fatih Karakaş
Ahmet Kılıç Mir Oto Dizayn
Saraçoğlu Döşeme Cemal Saraçoğlu
Ayhan Özgen
1 Yorum10Puan
Teknik Oto Döşeme Şahin Uç
Enis Oto Döşeme Secaattin Mingü
Özay Oto Show Sinan Özay
Techgarage Tamer Yıkılmaz
Garanti Oto Cafer Öztürk
Güven Oto Deri Döşeme Güven Berk
1 Yorum10Puan
Şafak Oto Şafak Karaman
Enes Oto Esat Karaca
Alp Arman
Tufan Oto Döşeme Tufan Uç
Sezer Oto Koltuk Serhat