İstanbul Tuzla En İyi 10 Oto Tamircisi ve Tamir Bakım Servisi

Oto Tamir Bakım Servisleri arasından ihtiyacınıza en uygun hizmeti en kaliteli şekilde alabileceğiniz yüzlerce oto tamir ustası UstasıBurada'da. İstanbul / Tuzla bölgesindeki oto tamir servisleri başta olmak üzere Tuzla çevresindeki tüm oto tamircileri bu sayfada listeleyebilir, ücretsiz çağrı hatlarından arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Binek otomobiller, ticari araçlar, ağır vasıta araçlar gibi motorlu araçların her türü için alanında uzmanlaşmış oto tamir ustaları tarafından tamir, bakım ve yedek parça hizmetleri verilmektedir. Ülkemizde yaygın olarak kullanılan Renault, Tofaş, Fiat, Nissan, Toyota, Hyundai, Skoda, Honda, Citroen, Peugeot, Ford, Seat, Volvo, Opel, Volkswagen, Suziki başta olmak üzere tüm marka ve modellerdeki araçların yetkili servisi olarak hizmet veren oto tamir servisleri olduğu gibi her marka için özel servis hizmeti sunan ya da bazı markalarda uzmanlaşmış oto tamirciler de bulunmaktadır. 

Oto tamir ustalarının yaptıkları işler onlarca farklı mekanizmadan oluşan ve her aksamı farklı bir ustalık gerektiren otomobillerin tüm bakım onarım hizmetlerini kapsamaktadır. Otomobil bakımı, bilgisayarlı arıza tespiti, oto klima tamiri, oto fren tamiri, oto lastik değişimi, oto cam tamiri, şanzıman tamiri, amortisör arızası, karbüratör tamiri, balata ayarı, yağ filtresi, hava filtresi, benzin filtresi, polen filtresi gibi filtrelerin değişimleri, periyodik kilometre bakımları, kaporta tamiri, tampon tamiri, hasarlı araç tamiri, kaskolu araç tamiri, sigorta kapsamında hasar giderme, yol yardım ve çekici hizmetleri, dahası otomobillerle ilgili aklınıza gelebilecek tüm tamir ve bakım hizmetlerini oto tamir atölyelerinde bulabilirsiniz. 

İstanbul / Tuzla bölgesindeyeseniz ve aracınızı götürebileceğiniz size en yakın oto tamir ve bakım servislerine ulaşmak istiyorsanız UstasıBurada'nın sizler için bu sayfada bir araya getirdiği oto tamir ustalarını direkt iletişim numaralarından ücretsiz arayabilirsiniz. Otomobilinizin arızasına kesin çözüm bulacak ve en ekonomik fiyatlarla aracınızı tamir edecek ustayı bulmak için ustaların sayfalarını inceleyin ve yorumları okuyun. UstasıBurada mobil uygulaması üzerinden alacağınız yol tarifi sayesinde oto tamir atölyesinin yerini kolayca bulun!

Tersaneleriyle ünlü Tuzla, İstanbul ilinin Anadolu yakasındaki ilçelerinden biridir. Marmara denizi kıyısında bulunan ilçede 13 km uzunluğunda sahil şeridi bulunmaktadır. Tuzlanın batısında Pendik, Doğusunda Çayırova ilçeleri komşudur. İTÜ Denizcilik Fakültesi, Deniz Harp Okulu ve Askeri Yedeksubay Okulu (Piyade Okulu) Tuzla'dadır. Tuzla'daki en büyük cazibe merkezi deniz kıyısında bir yarımada şeklinde konumlanmış Viaport Marina ve Outlet'tir. Açıkhava mağazalarında bulunan cadde konspetindeki ünlü markalar, restoran ve kafeler ile yaz aylarında ziyaretçilerin akın ettiği bir alışveriş ve yaşam merkezidir. 

İstanbul Tuzla Oto Tamir / Bakım

: 195 sonuç
Emirhan Oto Selim Arık
Uğur Dizel Uğur Hayran
Otorem Recep Demir
Gebze Bmw Servisi Necmettin Malkoç
Oflular Oto Servet Usta
Şentürk Oto Yusuf Şentürk
Auto Bentley Oto Tamir Servisi Davut Usta
1 Yorum10Puan
Tuzla Otomatik Şanzıman Servisi Mustafa Ersen
İrem Otomotiv Selim Kadiroğlu
Koç Otomotiv Fetullah Koç
Hanoğlu Otomotiv Talat Hanoğlu
0 Yorum10Puan
Yayla Otomotiv Fahrettin Yılmaz
Yıldız Otomotiv Savaş Yıldız
Yıldız Oto Abit Yıldız
Kardeşler Oto Adem Yılmaz
Akbaşlar Oto Ali Akbaş
Tek Otomotiv Bayram Yartaşı
Aksoy Otomotiv Hüseyin Aksoy
Akdoğmuş Full Servis Mahmut Akdoğmuş
Akarsu Otomotiv Mehmet Bayrak

Filtreler

  • Oto Tamir / Bakım
  • İstanbul
  • Tuzla

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara