İstanbul Ümraniye En İyi 10 Saatçi ve Saat Tamircisi

İstanbul / Ümraniye'deki en iyi Saat Tamircileri ve Saat Dükkanları UstasıBurada'da. Arızalanan saatinizi uygun fiyatlarla tamir ettirmek, saat pili değişimi, saat kordonu değişimi, orjinal saat tamiri hizmetlerinden yararlanmak için bu sayfadaki saat tamircilerini ücretsiz olarak arayabilir, detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Zaman kavramını yönetmek için kullandığımız saatler aynı zamanda pek çok insanın severek taktığı aksesuarların başında gelmektedir. Özellikle bay bayan kol saatleri bazı insanlar için bir eşya olmanın ötesinde bir hobi, bir özel zevk ve kendini anlatma biçimi haline gelmiştir. Saatler kol saatleri, duvar saatleri, masa saatleri, çalar saatler, köstekli saatler gibi çeşitlere ayrılmaktadır. Casio, Seiko, Tag Heuer, Citizen, Timex, Titan, Patek Phillippe, Vacheron Constantin, Omega, Rolex, Louis Moinet, A. Lange&Söhne, Bremont, Cartier gibi dünyaca ünlü saat markalarının koleksiyonlarında her zevke ve bütçeye uygun kol saatleri bulunmaktadır. Saati gösterme biçimine göre digital saat ve analog saat olarak adlandırılan kol saatlerinin yapımında Qartz kristali, altın, gümüş gibi değerli madenler kullanılmaktadır. 

Saat kadranı ve gösterlerin olduğu bölüme saat kasası, saat kasasını kolda taşımaya yarayan bölüme saat kordonu veya kayış denmektedir. Saat kasasını örten saat camları genellikle safir kristalden üretilmekte ve çizilmezlik özelliği taşımaktadır. Saat tamircileri tarafından kol saati tamiri, analog saat tamiri, digital saat tamiri, duvar saati tamiri, köstekli saat tamiri, masa saati tamiri, antika saat tamiri, orginal saat tamiri, orginal saat yedek parça değişimi, saat camı değişimi, saat pili değişimi, saat kadranı tamiri, saat kordonu değişimi, kurmalı saat tamiri, otomatik saat tamiri ve zemberek tamiri yapılmaktadır. 

Ümraniye'deki Saatçiler ve Saat Tamircileri için en fazla içerik UstasıBurada'da. Orjinal saat satışı, antika saat tamiri, değerli saat tamiri ve bakımı konusunda en güvenilir saat ustaları ile çalışmak için bu sayfayı inceleyebilir, yorumları okuyarak yüzlercesi arasından size en uygun En İyi 10 Saatçi ve Saat Tamircisi seçeneğini hemen bulabilirsiniz.

2016 yılı verilerine göre Ümraniye ilçesi 35 mahalleden oluşmakta ve ilçede 694 bin kişi yaşamaktadır. İstanbul'un en kalabalık dördüncü ilçesi olmasındaki en büyük etken 1960 yılında Ümraniye'nin organize sanayi bölgesi ilan edilmesi ve sonrasında ilçeye yoğun bir göç hareketinin başlamasıdır. Ümraniye'de Dudullu Organize Sanayi Bölgesi bulunmaktadır. Aşağıdudullu, Yukarıdudullu, Atakent, Çakmak, Ihlamurkuyu, Atatürk, Esenşehir, İnkılap, Kazımkarabekir, Namıkkemal semtlerinden oluşan Ümraniye'de çok sayıda semt pazarı ve alışveriş merkezi bulunmaktadır. 

İstanbul Ümraniye Saatçi / Saat Tamircisi

: 12 sonuç
Saatchi Onur Emekçi
Saatçi Tevfik Tevfik Urul
4 Yorum9.3Puan
Niğde Saat Galerisi Ali İnli
Kardeşler Saat Emin Güngörür
Saat Hastanesi Mehmet Ali Karaçuha
Fahret Kuyumcusu Alparslan Çubukçuoğlu
Fatih Kuyumcu Fatih Çubukçuoğlu

Fatih Kuyumcu

İstanbul / Ümraniye

Saatçi / Saat Tamircisi

Mehmet Usta Mehmet Hüseyin Özmercan

Mehmet Usta

İstanbul / Ümraniye

Saatçi / Saat Tamircisi

Sur Kuyumcu Alaattin Güneş

Sur Kuyumcu

İstanbul / Ümraniye

Saatçi / Saat Tamircisi

Kardeşler Saat Ramazan Kazoğlu

Kardeşler Saat

İstanbul / Ümraniye

Saatçi / Saat Tamircisi

0 Yorum10Puan
A-plus Adnan Hacıoğlu

A-plus

İstanbul / Ümraniye

Saatçi / Saat Tamircisi

Shadow Tuncay Uzun

Shadow

İstanbul / Ümraniye

Saatçi / Saat Tamircisi