İzmir Çiğli Elektrikçi ve Elektrik Tesisatçıları

İzmir'in Çiğli ilçesindeki Elektrikçiler ve Elektrik Tesisatı Ustaları'na ulaşmanın en kolay yolu artık UstasıBurada'da. Çiğli ilçesindeki tüm semt ve mahallelerden yüzlerce elektrik tesisatçısı bu sayfada bir telefon kadar yakınınızda. Elektrik arızalarınızın çözümü için size en yakın elektrikçiyi ücretsiz çağrı hattından 7/24 arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. 

Gündelik yaşantımızın devamı için en çok kullandığımız enerji kaynağı şüphesiz ki elektriktir. Beyaz eşyalardan aydınlatma ürünlerine, teknolojik cihazlardan küçük ev aletlerine kadar pek çok alanda elektrik enerjisine ihtiyaç duymaktayız. Elektrik enerjisini evlerimizdeki prizlere kadar taşıyan, elektrik panoları, sigorta kutusu ve elektrik kablolarından oluşan tesisata elektrik tesisatı denmektedir. Bir binada elektrik tesisatının enerji tüketimine uygun güçte yapılmış olması sorunsuz şekilde elektrik kullanmak için önem arzetmektedir. 

Elektrik tesisatında yaşanan sorunların çözümünde mesleki eğitim sahibi ve yetki belgeli elektrik teknisyenlerinden hizmet almak can güvenliği açısından dikkat edilmesi gereken bir husustur. Elektrik ustalarının verdiği hizmetler priz tamiri, şalter tamiri, elektrik panosu tamiri, elektrik tesisatı döşeme, elektrik tesisatı yenileme, trafo tamiri, fabrika elektriği tesisat işleri, elektrik sigortası tamiri, topraklama, lamba tamiri, avize montajı, aydınlatma ürünlerinin montajı, spot ışık tamiri, led ışık tamiri, sensörlü lamba tamiri, diafon tamiri, kompanzasyon tamiri, gizli ışık montajı, elektrik kablosu döşeme, otomasyon gibi işleri kapsamaktadır. Ayrıca elektrik tesisatçıları inşaat projelerinde elektrik taahhüt işleri de üstlenmektedir. 

İzmir / Çiğli bölgesinde bulunan size en yakın Elektrik Tesisat Ustası ile iletişime geçerek elektrik arızanıza 7/24 acil çözüm bulabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalarda hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz.

Çiğli İlçesinin kuzeyinde Menemen, doğusunda Karşıyaka ilçeleri, güneyinde ve batısında İzmir Körfezi bulunmaktadır.  Türkiye'nin en önde gelen sanayi bölgelerinden biri olan Atatürk Organize Sanayi Bölgesi ve Türkiye'nin tuz ihtiyacının yarıdan fazlasını karşılayan Çamaltı Tuzlası, Çiğli sınırları içerisindedir. İlçe sınırları içerisinde bulunan İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi içinde 495 büyük ölçekli iş yeri planlanmış olup bunların 440’ı faal olarak çalışmaktadır. 22.000 kişinin çalıştığı bölgede tüm firmalar tam kapasite ile çalıştığında 40.000 kişinin istihdam edileceği tahmin edilmektedir.Çiğli ilçesinin en kalabalık mahallesi Ataşehir Mahallesi olurken, Küçük Çiğli ve Balatçık mahalleleri nüfus yoğunlu bakımından kalabalık noktalardır. 

İzmir Çiğli Elektrikçiİzmir Çiğli Elektrik TesisatçısıÇiğli Ataşehir ElektrikçiKüçük Çiğli ElektrikçiBalatçık Elektrikçi, Evka 5 ElektrikçiÇiğli Atatürk Mahallesi Elektrikçi, Çiğli Yeni Mahalle Elektrikçi, Yakakent ElektrikçiEgekent Elektrikçi, Çiğli Şirintepe ElektrikçiÇiğli Cumhuriyet Elektrikçi, Çiğli İnönü ElektrikçiÇiğli Çağdaş ElektrikçiÇiğli Güzeltepe Elektrikçi, Evka 2 ElektrikçiÇiğli Evka 6 Elektrikçi, Çiğli Aydınlıkevler Elektrikçi, Çiğli İstasyonaltı Elektrikçi, Sasalı Elektrikçi aramalarınızda adresinize en yakın ustalara saniyeler içinde hızlı ulaşım için ustası burada her zaman yanında

İzmir Çiğli Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

: 12 sonuç
Onyıl Elektrik Hasan Onyıl
1 Yorum10Puan
Tayfur Elektrik Tayfur Kışla
2 Yorum10Puan
Tufan Suzan
Yücel Irı

Yücel Irı

İzmir / Çiğli

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Sevtap Elektrik Ve Elektronik Yakup Gavrili

Sevtap Elektrik Ve Elektronik

İzmir / Gaziemir

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

0 Yorum9.3Puan
Tekin Elektrik Kadir Tekin

Tekin Elektrik

İzmir / Karşıyaka

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

0 Yorum10Puan
Lider Elektrik Elektronik Nesim Akkoyun

Lider Elektrik Elektronik

İzmir / Gaziemir

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

0 Yorum9.5Puan
Fatih Bayrak

Fatih Bayrak

İzmir / Karabağlar

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Arşın Yapı Mimarlık Demirkan Fırat

Arşın Yapı Mimarlık

İzmir / Karabağlar

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Güllü Elektrik Eyyüp Güllü

Güllü Elektrik

İzmir / Torbalı

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

İzbay Elektrik İbrahim Yılmaz

İzbay Elektrik

İzmir / Karabağlar

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Altan Elektrik Tanju Altan

Altan Elektrik

İzmir / Narlıdere

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Filtreler

  • Elektrikçi / Elektrik Tesisatı
  • İzmir
  • Çiğli

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara