İzmir Konak En İyi 10 Su Tesisatçısı ve Sıhhi Tesisat Tamiri

Su Tesisatçısı ve Sıhhi Tesisat Tamircisi ihtiyaçlarınızda size en yakın tesisat ustasını bulmanın en kolay yolu UstasıBurada'da. Semtinize hizmet veren yüzlerce su tesisatçısını ve iletişim bilgilerini bu sayfada listeleyebilir, tesisatçıları ücretsiz arayarak tesisat arızanız ve tamir ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Binalarda temiz suyun sağlıklı şartlarda banyo ve mutfak çeşmelerine iletilmesini, pis suyun da giderler yardımıyla toplanarak bina dışına tahliye edilerek doğaya geri gönderilmesini sağlayan su borusu sistemine sıhhi tesisat denmektedir. İnşaat aşamasında sıhhi tesisat projelendirmesinin sağlıklı yapılması, tesisatta kullanılacak su borularının kullanım amacına uygun, uzun yıllar dayanıklı, korozyona uğramayacak ve suyun kalitesini bozmayacak malzemelerden seçilmiş olması önemlidir. Projenin doğruluğu ve malzemenin kalitesi kadar su tesisatının döşenmesinde sağlam bir işçilik sergilenmesi de hayati öneme sahiptir. Çünkü yanlış bağlanan bir boru, sağlam olmayan ufacık bir bağlantı noktası suyun borulardan sızmasına, binada su kaçağı kaynaklı, rutubet ve koku gibi sıkıntılar yaşanmasına sebep olacaktır. 

Su tesisatçıları bir binadaki su borularının döşenmesinden suyun musluğa bağlanmasına kadar her aşamada tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Su tesisatı döşeme, su borusu değişimi, lavabo montajı, klozet montajı, küvet montajı, çeşme montajı, batarya tamiri, su vanası değişimi, rezervuar tamiri, sifon tamiri, çeşme tamiri, musluk tamiri, gider açma, gider görüntüleme, tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti, banyo kırarak su tesisatı yenileme vb. hizmetlerin tümü su tesisatı ustalarının uzmanlık alanına girmektedir. 

İzmir / Konak ilçesindeki yüzlerce Su Tesisatçısı ve Sıhhi Tesisat Tamircisi UstasıBurada'da. Akıtan musluklar, bozulan çeşmeler, patlayan su boruları, tıkanan giderler ve tüm sıhhi tesisat sorunlarınız için bu sayfadaki tesisatçılarla iletişime geçerek kaliteli hizmeti en ucuz fiyata alabilirsiniz. 

İzmir'in merkezi olarak bilinen Konak ilçesi 113 mahalleden oluşmakta ve 2016 verilerine göre ilçede 370 bin kişi yaşamaktadır. İzmir'in metropollerinden biri olan Konak ilçesinde hiç köy veya belde bulunmamaktadır. Konak ilçesinde Kemeraltı Çarşısı, İzmir Saat Kulesi, Tarihi Asansör gibi tarihi yerler bulunmaktadır. İzmir'in tarihi ve sosyal yaşantısıda önemli bir yeri olan Konak ilçesi pek çok turistin de uğrak yeridir. Konak Pier AVM denize nazır konumuyla ilçedekilerin sık ziyaret ettiği bir alışveriş ve eğlence merkezidir. 

Onyıl Elektrik Hasan Onyıl
1 Yorum10Puan
Rıza Yapı Metal Bahadır Sayınlı
Kardeşler Dekorasyon Selami Sarıtop
Tezgel Sıhhi Tesisat Erhan Salıver
Özen Tesisat Fırat Kömürcüler

Özen Tesisat

İzmir / Konak

Su / Sıhhi Tesisat

Kaya Tesisat Ayhan Kaya

Kaya Tesisat

İzmir / Konak

Su / Sıhhi Tesisat

İlker Sıhhi Tesisat İlker Akten
Turhanlar Tesisat Yücel Kasap
Yıldız Sıhhi Tesisat Cumali Yıldız
Hızlı Sıhhi Tesisat
Emir Yapı İç Mimari Ve Dekorasyon Zülküf Kök
0 Yorum10Puan
Nova Dekorasyon Melih Arıkan
0 Yorum10Puan
Fatih Bayrak
Demirkan Mobilya San. Tic Ltd. Şti. Demirkan Fırat
Ali Kara / Torbalı Sıhhi Tesisatçı Ali Kara
0 Yorum10Puan
İzmir Korniş Montajı Elektrik ve Tesisat İşleri Ahmet Çicek
Anıl Yapı Tesisat Alaattin Polat