Filtreler

  • Sanat Evi / Atölyeler
  • İzmir

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara

İzmir En İyi 10 Sanat Evi ve Resim Atölyesi

Ege'nin incisi İzmir'de Sanat Evi ve Resim Atölyesi olarak faaliyet gösteren ve sanatseverler için onlarca farklı etkinliği birarada sunan en başarılı kurslar UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı bu sayfada listeleniyor. İlgi alanınıza uygun sanat etkinliklerine katılabileceğiniz, el sanatları kursları, dans ve müzik eğitimlerine giderek yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz onlarca sanat evi birarada. Kursiyer olmak ve eğitim almak için sanat evlerini ücretsiz çağrı hatlarında hemen arayarak bilgi alabilirsiniz.

Ev hanımlarının boş zamanlarını sanatsal etkinlikler ve el becerilerini geliştiren kurslarla değerlendirebilecekleri çok sayıda alternatif bulunmaktadır. Dikiş kursu, nakış kursu, ebru kursu, cam boyama kursu, seramik boyama kursu, vitray kursu, ahşap oymacılık kursu, ahşap boyama kursu, rölyef çalışmaları gibi eğitimler veren sanat evleri mahalli bazda kursiyerlerine işin inceliklerini öğretmekte ve hobi malzemelerini temin etmek konusunda destek vermektedir. Sanat atölyelerinde el sanatları ve güzel sanatlar kurslarının yanısıra müzik eğitimi, müzik aletleri eğitimi, sanat müziği kursu, halk müziği kursu, halk dansları ve folklör eğitimi, modern dans kursları, yağlı boya resim kursu, satranç kursu, fatoğrafçılık eğitimi gibi eğitimler de verilmektedir. 

Ev hanımlarına, çalışan bay ve bayanlara, her yaştan kitleye hitap eden sanat eğitimleri ve kurslar, kişilerin yeteneklerini geliştirmenin yanında keyifli vakit geçirmelerini, gündelik hayatın stresinden uzaklaşmalarını, el sanatlarını öğrenerek evlerindeki fazla eşyaları değerlendirmeyi öğrenmeleri sağlamaktadır. Sanat evleri ve resim atölyeleri tarafından talebe göre belli dönemlerde kurslar açılmakta ve kurs süreleri sanat dalının türüne göre bir aydan birkaç aya kadar değişebilmektedir. 

İzmir'lilerin sanatsal becerilerini geliştirmeleri için tasarlanmış, bünyesinde birbirinden kıymetli sanat eğitmenlerini barındıran ve eğlenirken öğrenmenizi sağlayan en başarılı Sanat Evi ve Resim Atölyeleri bu sayfada. Hangi elsanatları kursuna gideceğinize karar vermek için UstasıBurada'nın sizler için hazırladığı sayfamızı incelemenizi öneririz. Detaylı bilgiyi sanat atölyelerinin ücretsiz çağrı numaralarını arayarak öğrenebilirsiniz. 

Çekirdeğe çiğdem denilen, İzmir Kumrusu ile meşhur, Ege bölgesinin en büyük ili konumunda bulunan İzmir'de 2016 yılı verilerine göre 4.223.545 kişi yaşamaktadır. Yazlık beldeleri ile ülkemizin turizm merkezlerinden biri olan İzmir'in en gözde tatil mekanları Çeşme, Foça, Kuşadası ve Alaçatı'dır. İzmir'in en kalabalık merkez ilçeleri Buca, Bornova, Karşıyaka, Konak, Bayraklı ve Karabağlar ilçeleridir.