Gebze Su Tesisatçısı Gebze Sıhhi Tesisatçı| Ustası Burada

Semtinizdeki Su Tesisatçıları ve Sıhhi Tesisat Tamircileri'ne ulaşmanın en kolay yolu artık UstasıBurada'da. Çeşme arızalarınızdan, su kaçağı sorunlarınıza, mutfak ve banyo armatürlerinin satışından montajına kadar su tesisatlarınızla ilgili her konuda kaliteli hizmeti en ucuz fiyata alabileceğiniz yüzlerce su tesisatçısını bu sayfada bir arada bulabilirsiniz. 

Musluk suyunun gündelik yaşantımızdaki hayati önemini düşündüğümüzde aslında su tesisatlarının bir evin can damarları olduğunu söyleyebiliriz. Evlerimizin banyo ve mutfaklarında kullandığımız şebeke suyunun musluklarımızdan akmasını sağlayan su borularından oluşan altyapıya sıhhi tesisat denmektedir. Sıhhi tesisatlar evin inşaatı aşamasında duvarların içine ve zemine döşenen plastik su borularından oluşmaktadır. Binaya temiz kullanma suyu girişini sağlayan tesisatla atık suyun binadan çıkışını sağlayan gider boruları ayrı ayrı döşenmektedir. Çok sağlam yapılmış bir su tesisatı neredeyse binanın ömrü kadar yaşayabilecek dayanıklılıkta olabilir. Sıhhi tesisatta kullanılan boru ve diğer malzemeler ne kadar sağlam olursa olsun tesisatın dayanıklılığı montajın kusursuz yapılmasına, su borularında kaçak ihtimali olmaması için gerekli tüm titizliğin gösterilmesine bağlıdır. Aksi halde zaman içerisinde banyo ve mutfaklarda tespit edilmesi çok güç ve kırma işlemi gerektiren su kaçağı sorunları yaşanabilmektedir. 

Sıhhi tesisat ustalarının yaptıkları işler çeşme tamiri, musluk tamiri, batarya değişimi, gider tamiri, rezervuar tamiri, klozet montajı, lavabo montajı, sıhhi tesisat döşeme, su borusu döşeme, su borusu değişimi, kanal temizliği, gider açma, su kaçağı tespiti, atık su tesisatı tamiri, lavabo tıkanıklığı açma, sifon tamiri, hidrofor tamiri vb. olarak sıralanmaktadır. 

Kocaeli / Gebze ilçesindeki en iyi Su Tesisatı Ustaları UstasıBurada sayesinde artık bir telefon kadar yakınınızda. Size en yakın tesisatçıyı bulmak için yakınlığa göre listeleme yapabilir, su tesisatçılarını ücretsiz çağrı numaralarından arayarak tesisat sorununuzla ilgili bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

Kocaeli'ye bağlı Gebze ilçesi gelişmiş sanayisi ve kalabalık nüfusu ile neredeyse İstanbul'la birleşmiş bir konumdadır. Marmara bölgesindeki en büyük sanayi kenti olma özelliğine sahip olan ilçede GOSB(Gebze Organize Sanayi Bölgesi) bulumakta ve ilçe halkına büyük istihtam sağlanmaktadır. Aynı zamanda Gebze ilçesi TÜBİTAK(Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu), Gebze Yüksek Teknoloji, Gebze Teknik Üniversitesi ve TEVİTOL (Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi) gibi önemli bilim yuvalarına ev sahipliği yapmaktadır. 

Faydalı Yorumlar

  • Bostancı Yapı Sercan Bostancı

    Bostancı Yapı ve ekibine verdiği hizmetler ve kaliteli işçiliği için çok teşekkür ederim. Son derece memnun kaldım, tavsiye ederim.

Kocaeli Gebze Su / Sıhhi Tesisat

: 14 sonuç
Bostancı Yapı Sercan Bostancı
1 Yorum10Puan
Bozdemir Tesisat Vehbi Bozdemir
MÇ Seramik Mehmet Çürük
Vural Tesisat Ahmet Vural
Usta Doğalgaz Mehmet Kaydu
Ada Yapı İnşaat Ugur Erkal
Murat Öztürk
Isıtes Kalorifer Yılmaz Niyazi Vurgun
Özkan Yapı Göksel Özkan

Özkan Yapı

Kocaeli / Gebze

Su / Sıhhi Tesisat

Su Tesisatı Memet Usta

Su Tesisatı

Kocaeli / Gebze

Su / Sıhhi Tesisat

Ensar Tadilat Sadettin Karamuk

Ensar Tadilat

Kocaeli / Gebze

Su / Sıhhi Tesisat

Ayar Tesisat Yavuz Ayar

Ayar Tesisat

Kocaeli / Gebze

Su / Sıhhi Tesisat

Fırat İnşaat Uğur Aras
Anıl Yapı Tesisat Alaattin Polat