Konya Karatay En İyi 10 Su Tesisatçısı ve Sıhhi Tesisat Tamiri

Konya / Karatay ilçesindeki Su Tesisatçıları için en fazla içerik UstasıBurada'da. Size en yakın sıhhi tesisat tamircisine ulaşmak için yakınlığa göre listeleme yapabilir, su tesisatçılarını ücretsiz arayarak tamir hizmetleri hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz. 

Su kaçağı sorunları, çeşme arızaları, batarya değişimi, musluk tamiri, lavabo montajı, çeşme montajı, su tesisatı döşeme, su borusu değişimi, gider açma, gider görüntüleme, rezervuar tamiri, klozet montajı, banyo kırma ve su tesisatı yenileme gibi konularda hizmet alabileceğiniz tesisat ustalarına kolayca ulaşabilmeniz için bu sayfayı hazırladık. Evlerin temiz su girişini ve pis su tahliyesini sağlayan su tesisatlarına döşenen borularda zaman içerisinde korozyon, tıkanıklık, darbe ve çatlak gidi sebeplerle su kaçağı problemleri oluşabilir. Bu gibi durumlarda kaçağın kaynağını tespit etmek banyonuzu komple kırmak zorunda kalmadan bölgesel bir müdahele ile sorunu çözme kolaylığı sağlar. Su kaçağını bulmada tesisat ustasının uzmanlığı, kullandığı teknik donanım ve iyi işçilik yapıyor olması çok önemlidir. 

Öte yandan binanın inşaatı aşamasında döşenen altyapı su tesisatının ve su borularının da profesyonel kişilerce döşenmesi uzun ömürlü olması için titiz davranılması gereken bir konudur. Binanın sıhhi tesisatında kullanım amacına uygun kalitede ve dayanıklı malzemeler seçmek kadar tesisatın kusursuz döşenmesi de gelecekte sorun yaşanmamasını sağlar. Ayrıca su tesisatları zaman içerisinde giderlerde biriken atıklar sebebiyle tıkanabilmekte, bu gibi durumlarda gider açma, kanal açma ve tesisat temizliği yaptırmak gerekmektedir. 

Karatay ilçesinin en iyi Su Tesisatçıları ve Sıhhi Tesisat Tamircileri'ne ulaşmak, bozulan çeşmelerinize, banyo armatürleri ihtiyaçlarınıza, akıtan banyonuza ve su kaçağı sorunlarınıza kesin çözüm bulmak için ihtiyacınız olan tesisatçı UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz?

Konya'nın merkez ilçelerinden biri olan Karatay ilçesi, Mevlana müzesine ev sahipliği yapması sebebiyle yerli ve yabancı turistler tarafından ziyaret alan bir bölgedir. İlçenin adı Anadolu Selçuklu Devleti'nin önemli devlet adamlarından biri olan Celalettin Karatay'dan gelmektedir. Karatay ilçesi tarihte Selçuklu, Karamanoğulları ve Osmanlı yönetiminde kaldığı için dönemi yansıtan tarihi yapılara ev sahipliği yapmaktadır. Mevlana Celaleddini Rumi ve Şems-i Tebrizi gibi tasavvufun iki önemli ismiyle anılan bölgede görülmesi tavsiye edilen yerlerin başında Karatay Çini Eserler Müzesi, Kemaliye Medresesi, Şemsi Tebrizi Türbesi, Koyunoğlu Müzesi, Sultan Selim Camii, Şerafettin Camii, Yusufağa Kütüphanesi ve Mevlana Kültür Merkezi gelmektedir. 

Ceylan Tesisat Bayram Özçobanoğlu
Konya Elektrikçi Eslim Dekorasyon Prefabrik Emrah Küçük
Furkan Yapı Dogalgaz Ramazan Şahin
Ekrem Kara

Ekrem Kara

Konya / Karatay

Su / Sıhhi Tesisat

Erkbir İnşaat Isı Yalıtım Dekorasyon Ejder Yıldırım