Yunus Elektrik

Manisa / Kula

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Hemen Ara

Yunus Elektrik - Yunus Temel

Manisa Kula elektrik ve elektrik tesisatı alanında faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Manisa'da tüm ilçe ve semtlere servis hizmetleri vermekteyiz.

Ev ve işyerleri için Solar Enerji, Güneş Enerjisi,Güneş Panelleri Kurulumu, elektrik arızası ve tamiri, avize montajı, priz tamiri ve montajı, şalter tamiri, pano tamiri, görüntülü diyafon ve diyafon tamiri, elektrik tesisatı ve sensörlü lamba tamiri, uydu montaj ve tamiri, çanak montajı ve tamiri, çanak yer değiştirme, çanak anten ayarı ve tamiri, uydu dağıtıcı switch montajı, Lnb montajı ve değişimi, merkezi uydu sistemleri montaj ve tamiri, sayaç panosu tamiri, aydınlatma uygulamaları, LED ışık montajı, otomat tamiri, diyafon ve telefon tesisatı montajı, elektrik tesisatı çekme gibi elektrikle ilgili her türlü sorununuzda çözüm ortağınız olmaktayız.

Servisimizde ayrıca konut ve iş yerleri için güvenlik kamera satış, kurulum ve satış sonrası servis işlemleri yanı sıra mevcut sistemlerinizin tamir, bakım, yer değişim işlemleri de yapılmaktadır.

Haftanın 7 günü boyunca hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar