Mf Profesyonel İlaçlama Ve Dezenfekte

İstanbul / Ümraniye

Haşere / Böcek İlaçlama

2Yorum
10Puan
Hemen Ara

Mf Profesyonel İlaçlama Ve Dezenfekte - Volkan Çelik

İstanbul / Ümraniye ilçesinde bulunan işletmemiz İstanbul genelinde profesyonel ilaçlama ve dezenfekte hizmetleri vermektedir. Ev ilaçlama, ofis ilaçlama, bahçe ilaçlama, fabrika İlaçlama, üretimhane ilaçlama, site ilaçlama, hastane ilçalama, okul ilçalama ve depo ilaçlama konusunda uzman bir ekiple çalışmaktayız.

Haşere ilaçlama işlemine başlamadan
önce mekanı inceleyerek sorunu tespit etmekte ve haşere türüne uygun ilaçlama yapmaktayız. Çiyan, akrep, fare, güve, pire, salyangoz, alman hamam böceği, amerikan hamam böceği, sinek, sivrisinek, kara sinek gibi tüm haşere ve böceklerin ilaçlamalarını yaparak size sağlıklı yaşam alanları sunmaktayız. İlaçlama hizmetlerimizi İstanbul genelinde bir çok bölgeye götürmekteyiz. Esenyurt, Beylikdüzü, Silivri ve Çerkezköy bölgelerine servisimiz bulunmamaktadır. Ekibimiz haftanın 7 günü çalışmaktadır. Detaylı bilgi almak ve uygun fiyatlarımız ile haşere ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI: Değerli müşterilerimiz, yaşadığınız ortamlara böcek, fare, pire, akrep, vs. yerleşmeden önce önlem almanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Bilinmelidir ki gördüğümüz haşere sayısı ortamda bulunan toplam heşerenin sadece %10'udur. Periyodik ilaçlama yaptıran müşterilerimiz firmamızın her türlü indirim ve avantajlarından yararlanmaktadır.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Sayenizde bütün haşerelerden kurtulduk. Çok sağolun. Güleryüzlü hizmet için de ayrıca teşekkürler.

Azra Kahraman - 05.11.2017

10Puan

Profesyonel bir firma. Bütün böceklerden kurtulduk sayenizde. Teşekkürler...

ozkan isbilir - 27.10.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar