Bursa Şener Evden Eve Nakliyat

Bursa / Yıldırım

Evden Eve Nakliye

0Yorum
10Puan

Bursa Şener Evden Eve Nakliyat - Hamdi Şener

Bursa / Yıldırım’ da evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında hizmet veren firmamız Bursa’ nın tüm ilçelerinde faaliyet göstermektedir.

Evden eve nakliye, marangozlu ve asansörlü nakliye, eşya ve mobilya paketleme, asansör kiralama, sigortalı taşıma, sigortalı evden eve nakliye, şehirlerarası nakliye, şehir içi nakliye, depolama, banka ve ofis taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz. Taşınma süreniz boyunca eşyalarının uzman personellerimiz tarafında demonte edilerek paketlenmektedir. En uygun taşınma şekli ve araç tespit edilerek bu süreç boyunca tüm eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Söz verdiğimiz tarih ve saatte eşyalarınız yeni evinizde montajı yapılmış şekilde sizlere teslim edilmektedir. Ayrıca kiralık asansör ihtiyaçlarınızda firmamızın asansör kiralama hizmetinden uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Bursa'da şehir içi nakliye hizmetimizin yanı sıra şehirlerarası eşya taşımacılığımız ile Türkiye'nin her yerine eşyalarınızı güvenle götürmekteyiz.

Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak ve taleplerinizi iletmek için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar