Bursa Şener Evden Eve Nakliyat

Bursa / Yıldırım

Evden Eve Nakliye

5Yorum
10Puan

Bursa Şener Evden Eve Nakliyat - Hamdi Şener

Bursa / Yıldırım’ da evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında hizmet veren firmamız Bursa’ nın tüm ilçelerinde faaliyet göstermektedir.

Evden eve nakliye, marangozlu ve asansörlü nakliye, eşya ve mobilya paketleme, asansör kiralama, sigortalı taşıma, sigortalı evden eve nakliye, şehirlerarası nakliye, şehir içi nakliye, depolama, banka ve ofis taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz. Taşınma süreniz boyunca eşyalarının uzman personellerimiz tarafında demonte edilerek paketlenmektedir. En uygun taşınma şekli ve araç tespit edilerek bu süreç boyunca tüm eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Söz verdiğimiz tarih ve saatte eşyalarınız yeni evinizde montajı yapılmış şekilde sizlere teslim edilmektedir. Ayrıca kiralık asansör ihtiyaçlarınızda firmamızın asansör kiralama hizmetinden uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Bursa'da şehir içi nakliye hizmetimizin yanı sıra şehirlerarası eşya taşımacılığımız ile Türkiye'nin her yerine eşyalarınızı güvenle götürmekteyiz.

Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak ve taleplerinizi iletmek için haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Hamdi Bey başta olmak üzere çalışan bütün arkadaşlara düzgün ve güvenilir şekilde bize yardımcı oldukları için teşekkür eder, herkese tavsiye ederim. Aynı zamanda evde kaybettiğimiz bazı değerli eşyalarımızı çalışan arkadaşların bulup bize ulaştırması Şener Nakliyat çalışanlarının ne kadar dürüst ve güvenilir olduğunu gösterdi. Kendilerine teşekkür eder, başarılar dilerim.

Rasim Korubaşı - 26.02.2018

10Puan

Konuştuğumuz tüm şartları yerine getirdiler. Tertemiz bir taşınma oldu. Şener Nakliyat ve Ekibine teşekkürler.

Mahmut Ören - 10.02.2018

10Puan

Bursa Şener Evden Eve Nakliyata yapmış oldukları titiz çalışmadan dolayı teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum.

Sinan Akkuş - 09.02.2018

10Puan

Eşyalarımı tertemiz taşıdılar. Başta Hamdi Bey olmak üzere, ekibinize sonsuz teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

Elif Öz - 07.02.2018

10Puan

Hamdi Bey ve ekibine çok teşekkürler. Taşınmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Herkese tavsiye ederim.

Berke Bulut - 01.02.2018

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar