Ustası Burada
Ustası Burada

Tadilat / Dekorasyon

Daha Fazla Göster

Dekorasyon

Bir mekanın iç ve dış yapılarında oluşturulan yenileme yada süsleme işlemlerinin genel adına dekorasyon denmektedir. Oldukça geniş bir kavramı ifade eden dekorasyon hizmetlerinde boya, alçı gibi işler dekorasyon sınıfına girdiği gibi mobilya imalatı ve aydınlatma sistemleri de bir dekorasyon çalışmasının ürünüdür. Kapsadığı alan geniş olduğu için hizmet alınan sektörlerde oldukça fazladır. Her sektörün alt kollara her işin ayrı bir ustası olduğu gibi birden çok alandan uzmanlaşmış ustalarda dekorasyon alanında hizmet vermektedir. 

Müşteriler kimi zaman dekorasyon işlerinin tek elden yürümesi ve takibinin daha kolay olması açısından iç mimarlık ofisleri yada dekorasyon şirketleri ile anlaşmakta kimi zaman ise doğrudan usta ile iletişime geçerek bir anlaşma yoluna gitmektedirler. Bazen sadece bir duvarın boyanması bazen ise kaba inşaat bir evin her noktasnın elden geçmesi gerekebilir. Önemli olan işine ve müşterisine saygı duyan bir firma yada usta ile çalışmak önemlidir. 

Tadilat

Kelime anlamı 'değiştirmek' olan tadilat sözcüğü yapılarınızdaki hemen hemen her üründe uygulanan bir işlemdir. Değişim işlemleri tamir ve onarım işlerini de kapsamaktadır. Eskimiş, artık kullanılması daha zor olan yapılarınız da tüm tadilat işleri dekorasyon işlemleri ile birleşerek huzurla yaşayabileceğiniz yapılar meydana gelmektedir. Ev ve iş yeri tadilatlarınızda söz verdiği tarihte işi bitirmeye odaklanmış ve sizi asla mağdur etmeyecek firma yada ustaları tercih etmelisiniz. ustasiburada.com üzerinde ilanını yayınladığımız 22 ayrı sektörde hizmet veren usta ve firma hizmetlerine, görsellerine, belgelerine en önemlisi iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz usta yada firmayı saniyeler içinde arayarak birebir diyalog kurabilir, taleplerinizi iletebilir ve randevu oluşturabilirsiniz. ustasiburada.com üzerinde bulunan tadilat ve dekorasyon kategorileri aşağıdaki gibidir. 

Fayans Kaplama işlemleri tüm yüzeylerde uygulanabilen, ortamın havasını değiştiren ve sağlık açısından da tercih edilen dekorasyon uygulamalarıdır. Tezgah Arası Fayans Kaplama, Banyo Fayans Kaplama, Mutfak Fayans Kaplama, Granit Yer Döşemesi, Duvar Seramik Kaplama, Zemin Seramik Kaplama, Balkon Fayans Kaplama gibi işlemler ile tüm ıslak zeminler ve dış zeminlerde kolayca uygulanabilen ve uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz fayans kaplama işleriniz için ustasiburada.com fayans kaplama sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Boyacı hizmetleri dekorasyon işlemlerinin demirbaşı sayılabilir. Her ev, her mekan, her yapı ve her koşulda boya badana hizmeti almadan dekorasyon işleminizi tamamlayamazsınız. İnsan sağlığı üzerindeki olumlu etkileri, dekoratif anlamda sunduğu görsel güzellik, usta ellerden çıkan temiz işçilik ile birleşince mekanlarınızın havası da değişecek. ustasiburada.com boyacı sayfasında adresinize en yakın boya ustasından hizmet alabilirsiniz. Başlıca hizmet alanları; Dış Cephe Boyama, Duvar Boyama, Ev Boyama, İç Cephe Boyama, Oda Boyama, Salon Boyama, Tavan Boyama, Mutfak Boyama, Balkon Boyama, Kapı Boyama, Banyo Boyama,  Badana

Su Tesisatçısı günün her saatinde ulaşma ihtimaliniz olduğu ustalardandır. Tesisat bakım, yenileme veya tamirat gibi tüm işler için ustasiburada.com su tesisatçısı sayfasını inceleyebilirsiniz. Su Kaçağı Tespiti, Tıkanıklık Açma, Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Gider Açma, Lavabo Açma, Mutfak Gideri Açma, Petek Temizleme, Sifon Tamiri, Kalorifer Temizleme, Musluk Tamiri, Gömme Rezervuar Montajı, Taharet Musluk Tamiri, Kameralı Tıkanıklık Açma, Su Borusu Tamiri, Kırmadan Su Kaçağı Tespiti, Su Tesisatı Tamiri alanlarında verilen hizmetler kapsamında verilmektedir. 

Elektrikçi ustaları da günün her saati hizmet verebilme kapasitesine sahip ustalar sınıfındadır. Konut ve iş yerleriniz yada iç ve dış mekanlarınızdaki tüm elektrik ve aydınlatma tesisatları ve ürünleri için yetki belgeli bir elektrik tesisatçısından hizmet alabilirsiniz. Alacağınız başlıca hizmet başlıkları; Korniş Montajı, Sıva Üstü Elektrik Tesisatı, Avize Tamiri, Elektrik Tesiatı, Elektrik Projesi, Vaviyen Anahtar Tesisatı, Komütatör Anahtar Tesisatı, Diyafon Tesisatı, Floresan Lamba Tesisatı, Ev Elektrik Tesisatı, İnşaat Elektrik Tesisatı, Dış Aydınlatma Tesisatları, İç Aydınlatma Tesisatları, Elektrik Panosu, Kompanzasyon Panosu, Merdiven Otomatiği gibi en çok aranan hizmetlerdir. Ancak elektrikçilerin iş alanları daha geniş bir alanda bulunmaktadır. 

Kapı Pencere İmalat ve Tamiri yapıların olmazsa olmazlarından kapı ve pencereler zamanla tamir ve bakım işlemlerine ihtiyaç duyarlar. Ya da yeni inşaa ettiğiniz yapınıza pencere ve kapı ihtiyacınız olabilir. Bu tür durumlarda ustasiburada.com kapı ve pencere imalat tamir sayfasında adresinize en yakın kurumsal yada özel firmalara ulaşabilir Kapı Sinekliği, Pvc Kapı, Mıknatıslı Sineklikler, Pencere Sineklik, Sürgülü Sineklik, Kepenk Tamiri, Yapışkanlı Sineklikler, Cam Sinekliği, Panjur Tamiri, Balkon Sinekliği, Pvc Doğrama, Pvc Pencere, Çelik Kapı, Sürgülü Kapı, Sürgülü Pencere, Seksiyonel Kapı, Garaj Kapısı hizmetleri ve daha fazlası için hizmet alabilirsiniz. 

Marangoz Mobilya Ustası dekorasyon kategorisinin en ince işçlilik ürünlerinin üretildiği sektördür. Yapılarınızda uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz mobilya ürünleri için birçok marangoz atölyesi ve marangoz ustası hizmet vermektedir. Marangoz mobilya ustaları Tv Ünitesi, Banyo Dolabı, Portmanto, TV Sehpası, Gardolabı, Vestiyer, Çamaşır Makinesi Dolabı, Kiler Dolabı, Erzak Dolabı, Mobilya Boyama, Lavabo Dolabı, Yatak Odası Dolabı, Aynalı Banyo Dolapları, Mobilya Tamiri, Mobilya Montajı, Koltuk Tamiri, Koltuk Döşeme, Koltuk Kaplama, Sandalye Kaplama, Mutfak Dolabı, Ankastre Dolapları, Lake Mutfak Dolapları, Fırın Dolabı, Akrilik Mutfak Dolabı, Ahşap Mutfak Dolabı, Ekmeklik Dolabı, Ayakkabı Dolabı, Raylı Dolap, Yüklük, Sürgülü Gardrop, Gardrop ürünlerinin özel ölçülere göre imalatı yada mevcut ürünlerinizin tüm tamir ve montaj hizmetlerini sunmaktadır. 

Laminan Parkeci zeminlerde sıklıkla tercih edilen ahşap ürünlerin montajı ve bakımı hizmetlerini vermektedir. Her bütçeye, zevke ve renge göre alternatifleri bulunan parke çeşitlerini kendiniz temin edebileceğiniz gibi hizmet alacağınız ustalardan da tedarik anlamında destek alabilirsiniz. Parke ustaları PVC Zemin Kaplama, Mineflo Kaplama, Sistre Cila, Laminat Parke Döşeme, Parke Boyama, Parke Merdiven, Süpürgelik Montajı, Ahşap Parke Kaplama, Parke Tamiri, Duvar Lambiri, Laminat Parke Yapımı, Lamine Yer Döşemesi gibi işlemlerde yapılarınız için mümkün olan en temiz ve sağlıklı şekilde hizmetler sunmaktadır. 

Demir Doğrama Kaynakçı yapılarda balkon, çatı, merdiven yada dış mekanlarda tercih edilen demir doğrama ürünleri ile güvenlik ve sağlamlık açısından oldukça yüksek verimli ürünlere sahip olabilirsiniz. Kaynak ustaları yada demir doğramacılar tarafından atölyelerde ölçülere göre özel üretilen bu ürünler ve hizmetler Çelik Konstrüksiyon, Merdiven Korkulukları, Alüminyum Korkuluk, Pencere Korkuluk, Krom Korkuluk, Ferforje, Ferforje Korkuluk, Ferforje Kapı, Demir Korkuluk, Balkon Korkuluğu, Bahçe Korkuluk, Demir Çit, Bahçe Çit, Yangın Merdiveni, Gazaltı Kaynakçı, Kaynakçı Argon Kaynakçı olarak aranmakta ve özenli işçilik hizmetleri ile milimetrik hesaplamalara göre uygulanmaktadır. 

Doğalgaz Tesisatçısı ev ve iş yelerinizde sağlıklı ve hesaplı ısınabilme yada sıcak temin edebilme ihtiyaçlarınızda hizmet veren ustalardır. Özel eğitimlerden geçirilmiş ve çalışma ruhsatları bulunan doğalgaz tesisatçıları bireysel olarak hizmet verebildikleri gibi bağlı bulundukları doğalgaz tedarik şirketlerinden temin ettikleri yetki belgeleri ile hizmet vermektedir. Doğalgaz Projelendirme, Doğalgaz Tesisatı, Kombi Tesisatı, Doğalgaz Döşeme, Doğalgaz Petek Temizliği, Kalorifer Tesisatı, Petek Temizliği, Kombi Petek Temizleme, Yerden Isıtma Sistemi, Yerden Isıtma, Mobil Sistem işlemlerinde hizmet alacağınız zaman mutlaka yetki belgeleleri tam ve ustalık belgesi sahibi yetkin bir firma yada usta tercih etmenizi öneririz. 

Çatı / Baca / Oluk Ustası yapılarınızın en temel bölümü olan ve yapının genelinin sağlıklı bir şekilde varlığını sürdürebilmesi için önemli görevler üstlenen çatılarda gerekli tüm tamir ve ihtiyaç duyulması halinde üretim işini yapan meslek ustalarıdır. Sandviç Panel Çatı, Çatı Kaplama, Şingıl Çatı, Onduline Çatı, Çatı İzolasyon, Çatı Yalıtımı, Membran Çatı, Çatı Aktarma, Çatı Tamiri, Çelik Çatı, Sac Çatı, Trapez Çatı, Yağmur Oluğu, Çatı Oluk, Baca Temizleme, Baca Fanı, Baca Filtresi, Baca Havalandırma, Baca Rüzgar Gülü, Barbekü Bacası, Şömine Bacası gibi tüm tamir, izolasyon ve bakım işlemleri için ustasiburada.com üzerinden adresinize en yakın lokasyonda bulunan ustalardan hizmet alabilirsiniz. 

Bahçe Düzenleme Peyzaj işleri konutlar, toplu konut projeleri, apartmanlar, işletmeler, oteller gibi yeşilin olduğu her noktada verilen hizmetleri kapsamaktadır. Lisans eğitimi ile ayrı bir akademik bölümünde bulunduğu peyzaj işlerinde Bahçe Düzenlemesi, Bahçe Peyzajı, Bahçe Dizaynı, Villa Bahçe Peyzajı, Çim Biçme, Çim Bakımı, Bahçe Bakımı, Peyzaj, Peyzaj Mimarlığı, Çimen gibi hizmet dallarında peyzaj firmaları yada uzun yıllar bu işi meslek haline getirmiş bahçıvanlardan hizmet alabilirsiniz. 

Branda / Pergole / Tente yapıların dış kısımlarında kullanılan, yağmur yada rüzgara karşı koruma görevi gören ürün gruplarıdır. Özel kumaşlardan ve metallerden üretilen bu ürünler evler, mağaza ve dükkanlar, cafe ve reaturantlar başta olmak üzere birçok yapıda tercih edilir. Pergole, Branda, Tente, Kış Bahçesi, Balkon Brandası, Araba Brandası, Araba Çadırları, Araç Brandası, Şeffaf Brandalar, Karavan Tentesi, Çadır Branda, Naylon Branda, Pergola tente, Mafsallı Tente, Açılır Kapanır Tente, Otomatik Tenten gibi ürünlerin imal edildiği yada hazır olarak satılıp montajının yapıldı branda / pergoe/ tente sektöründe asıl amaç uzun yıllar size sorun çıkarmayacak ürünleri bulabilmektir. 

Cam Balkon Firmaları özellikle son yıllarda moda olmuş yapı ürünleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Çeşitli seçeneklerde üretilebilen cam balkonlar yapılara ayrı bir değer kattığı gibi kullanım kolaylığı sağlaması açısından da tercih edilmektedir. Camekan Balkon, Katlanır Cam Balkon, Giyotin Cam Balkon, Sürgülü Cam Balkon, Cam Balkon Sistemleri, Cam Korkuluk, Isıcamlı Cam Balkon gibi ürün gruplarında uzun yıllar sorunsuz kullanacağınız cam balkonlar için ustasiburada.com cam balkon firmaları sayfasını inceleyebilirsiniz. 

Camcı / Aynacı hizmeti veren esnaf ve ustalar bazen acil durumlarda bazen de dekoratif amaçlı yapılarımızda hizmet vermektedir. Tamperli Cam, Isıcam, Cam Kapı, Çatlak Cam Tamiri, Kırık Cam Tamiri, Boydan Ayna, Banyo Aynası, Duvar Aynası, Dekorasyon Ayna, Lavabo Aynası, Cam Kesme, Kapı Camı, Cam Bölme, Vitrin Camı, Dükkan Camı gibi hizmetler sayesinde cam ve ayna ustaları müşterilerinin talep ve beklentileri doğrultusunda çalışmaktadırlar. 

Çilingir Anahtarcı hizmetleri acil zamanlarda mümkün olan en kısa zamanda adresimizde hizmet veren, ayrıca sabit yada mobil iş yerlerinde ev ve oto grubu anahtar yada kilitler için ustalık hizmeti sunan meslek erbablarıdır. Oto Anahtar, Kapı Kilidi Değiştirme, Çelik Kapı Kilidi Değiştirme, Anahtar Çoğaltma Hizmeti, Anahtar Kopyalama, Araba Anahtar Kopyalama, Araba Kumandası, OtoparkKumandası, Immobilizer, Kumanda Kopyalama hizmetlerinin yanısıra kilit sistemleri ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm işlemlerde ustasiburada.com çilingir sayfasını inceleyebilirsiniz. 

Duşakabin sistemleri banyolarda artık vazgeçilmez ürünlerden olmuştur. Her bütçeye göre çeşitli malzemelerden imal edilebilen ve her ortama uyum sağlayabilen duşakabin sistemleri banyoların hijyeni konusunda da bizlere yardımcı olmaktadır. Tekneli Duşakabin, Küvetli Duşakabin, Duşakabin Kapısı, Duşakabin Montajı, Duşakabin Tamiri, Duşakabin İmalatı, Teknesiz Duşakabin, Mika Duşakabin, Oval Duşakabin, Plastik Duşakabin, Kompakt Duşakabin, Duşakabin Camı, Cam Duşakabin, İki Duvar Arası Duşakabin, Kare Duşakabin, Jakuzili Duşakabin hizmetleri ve modelleri ile ihtiyacınız olan duşakabin ürününe ustasiburada.com duşakabin firmaları sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mermer Granit / Mermerci hizmetleri kullanım alanı oldukça geniş olan mermer ve türevlerinin alanında uzman ustalar tarafından uygulanması işlemidir. Dekoratif açıdan oldukça şık bir görünüme sahip mermer ürünleri, mutfaklar, tüm ıslak zeminler iç ve dış mekanlarda sıklıkla tercih edilir. Çimstone Tezgah, Mermerit Tezgah, Granit Mutfak Tezgahı, Mutfak Mermeri, Mermer Mutfak Tezgahı, Mermer Tezgah, Granit Mermer, Mermer Parlatma, Banyo Mermeri, Mermer Merdiven, Denizlik Mermer, Mermer Kaplama işlemleri ile adresinize en yakın mermer ustasından hizmet alabilirsiniz. 

Mantolama / İzolasyon hizmetleri yapıların dış cephelerinde uygulanan, ses, ısı, su izolasyonu konusunda kalıcı çözümler sunan işlemlerdir. Fayda maliyet analizi açısından sağladıkları artılar oldukça fazla olan mantolama ve izolasyon hizmetleri ile yüksek tutarlı ısı faturaları engellenmiş, yapılarda sağlanan ses yalıtımı ile daha sağlıklı ve huzurlu bir yaşam ortamı sağlanmış, su izolasyon çalışmaları ile istenmeyen durumlar engellenmiş olmaktadır. Dış Cephe Kaplama, Dış Cephe Mantolama, Ses Yalıtımı, Su Yalıtımı, Ses İzolasyonu, İç Cephe Mantolama, Kompozit Kaplama, Strofor Tavan Kaplama, Taşyünü, Mantolama, Yalıtım, İzolasyon, Köpük İzolasyon hizmetleri ile birçok müsatkil yapı, apartman ve siteler için kalıcı çözümler üretilmektedir. 

Mezar Yapımı / Mezarcı hizmetleri sayfamızda sevdikleri için son vazifelerini en uygun şekilde yapmak isteyen müşteriler için sunulan mezar hizmetleri bulunmaktadır. Çalışma ruhsatına sahip ve alanında uzman ustalar tarafından verilen mezar yapım hizmetleri kapsamında Mezar Taşı, Mezar Bakımı, Mezarcı, Mermer Mezar, Granit Mezar, Hazır Mezar, Mozaik Mezar gibi hizmetler verilmekte ayrıca bu yapıların rutin bakımları yapılarak uzun yıllar deforme olmayan mezarlar üretilmektedir. 

Perde / Stor Perde / Jaluzi sektörü evlerinizdeki dekorasyon işlemlerinin tamamlanabilmesi için önem arzetmektedir. çeşitli ebartlar, mekanizmalar, kullanılan kumaş türleri ve mekanlara göre farklılık gösteren perde çeşitleri ile yaşam alanlarınızın havasını istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Stor Perde, Fon Perde, Tül Perde, Zebra Perde, Jaluzi Perde, Plise Perde, Mutfak Perdesi, Balkon Perdesi, Cam Balkon Perdesi, Kruvaze Perde, Jaluzi, Salon Perdesi, Blackout Perde, Karartma Perde, Çocuk Odası Perdesi, Perde, Stor, Yatak Odası Perdesi, Güneşlik Perde, Dikey Perde, Ahşap Jaluzi, Kapı Perdesi, Boncuklu Kapı Perdesi gibi çok sayıda ürün çeşidi ile sizde ustasiburada.com perde sayfasında firmalara doğrudan ulaşım imkanı bulabilirsiniz. 

Alçıpan / Alçı / Kartonpiyer hizmetleri dekorasyon uygulamalarının en önemli ayağını oluşturmaktadır. tavanlarınızın dekoratif ve şık görünümü yanısıra alçıpan malzemenin hemen hemen her yapı tarzına uygun bir malzeme olması sayesinde kullanım alanı da oldukça geniştir. Asma Tavan, Alçıpan Tavan, Tavan Dekorasyon, Işık Bandı, Taşyünü Asma Tavan, Alçı Dekorasyon, Saten Alçı, Sıva Alçı, Alçı Kemer, Alçıpan Duvar, Alçıpan Perdelik, Stropiyer işlemleri ustalık gerektiren hizmetler olması sebebiyle yapılarda uygulanacak işlemler için usta tercihleri de işlemin kalitesinde belirleyici bir unsurdur. 

Duvar Kağıdı Kaplama tercihe göre uygulanan ve bazı ev sahipleri yada işletmeler için olmazsa olmaz dekorasyon işlemleridir. Bütçeniz, yapınız ve zevkinize göre çeşitlenen duvar kağıdı seçenekleri ile ortamlarınıza bambaşka bir hava katabilirsiniz. Temizlik ve kullanışlılık açısından oldukça pratik ürünler olan duvar kağıdı kaplama işlemleri için ustasiburada.com'da sadece bu hizmet için sizden telefon bekleyen ustalara ulaşabilirsiniz. Boyanabilir Duvar Kağıdı, Silinebilir Duvar Kağıdı, Eve Duvar Kağıdı, Salona Duvar Kağıdı, Mutfağa Duvar Kağıdı, Bebek Odasına Duvar Kağıdıi, Genç Odasına Duvar Kağıdı, Çizgili Duvar Kağıdı, Beyaz Duvar Kağıdı, Desenli Duvar Kağıdı işlemleri sitemiz üzerinde en sık yapılan arama sonuçlarıdır. 

Bulunduğunuz bölgede adresinize en yakın usta ve servisler için ustasiburada.com mobil uygulamalarımız Apple Store ve Google Play'de. Dilerseniz tarayıcınız üzerinden de ustasiburada.com'a giriş yapabilir; aracısız, komisyonsuz ve en önemlisi doğrudan servislere ulaşım imkanı ile hizmet alabilirsiniz.