Uğur Dizel

İstanbul / Zeytinburnu

Oto Tamir / Bakım

Hemen Ara

Uğur Dizel - Uğur Hayran

İstanbul Zeytinburnu'nda oto tamir ve bakım servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Şubemizde; Zeytinburnu bölgesi başta olmak üzere İstanbul’un tamamına 29 yıldır hizmet vermekteyiz. Ustalık belgelerimiz mevcuttur.

Mazot filtresi değişimi, pompa tamiri, dizel araç tamiri, enjeksiyon pompası arıza, bakım ve tamiri, dizel enjektör pompası tamiri, enjektör değişimi, dizel pompa tamiri, dizel pompa temizleme ve basınç ayarı, dizel pompa müşür tamiri, jeneratör tamiri, filtreli bakım, mazot pompası tamiri, pompa enjeksiyonu işlerinizde uzman personellerimiz kaliteli hizmet vermektedir. Tüm kara ve deniz araçları için jeneratör tamiri, dizel pompa enjektör tamiri ve bakımı, yedek parça temini ve değişimi işlerinizde dükkâna gelinmesi durumunda acil servis hizmeti vermekteyiz. İşlerimizi ekonomik koşullarda yapmakta ve tam zamanında teslim etmekteyiz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Pazar günleri hariç haftanın her günü ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar