En İyi 10 Veteriner Kliniği ve Pet Shop

Veteriner Klinikleri için en fazla içerik UstasıBurada’da. Yorumları okuyarak binlercesi arasından en uygun En İyi 10 Veteriner Kliniği seçeneğini hemen bulabilir, veteriner kliniklerine tüm acil durumlarda 7/24 ücretsiz çağrı hatlarından ulaşarak detaylı bilgi alabilirisiniz.

Ailemizin küçük üyeleri evcil hayvanlarımız en az bizler kadar bakıma ihtiyaç duymaktadır. Veteriner klinikleri kedi, köpek, tavşan, hamster, kuş, papağan gibi minik dostlarınız tüm ihtiyaçları için kaliteli ve sağlıklı çözümler sunmaktadır. Kliniklerde hizmet veren alanında uzman veteriner hekimler, evcil hayvanlarınızın sağlığıyla sorumlu kişilerdir. Veterinerler hayvansal hastalıkların tanısını koyan, tedaviyi gerçekleştiren ve yaşamsal faaliyetleri için gerekli olan tüm işlemleri gerçekleştirmektedir. Veterinerler tıbbi bilgi sahibi ve yasal olarak evcil hayvanlarınıza cerrahi veya tıbbi olarak müdahalede bulunabilecek yetkinliğe sahiptirler. Hayvan hastanesi görevi gören veteriner klinikleri hijyenik açıdan son derece temiz olmalıdır. Veterinerler cinsine göre değişiklik göstermekle birlikte tüm evcil hayvanlarınız için muayene ve tedavi programı oluşturmakta ve hatta ameliyat yapmaktadır. Hayvan hastalıklarının önüne geçmek ve parazit problemlerinin giderilmesi için her türlü tedbiri alan veterinerler aynı zamanda aşı, serum ve ilaç araştırmaları yaparak, hastalığa en uygun tedavi yöntemini uygulamaktadır. Veteriner kliniklerinde genellikle steteskop, sterilizatör, enjektör, laboratuvar malzemeleri, ultrason cihazı, röntgen cihazı, iplik, bistüri, aşı, serum ve ilaçlar gibi cerrahi veya tedaviye yönelik her türlü ürün bulunmaktadır.

Tedavi ve cerrahi operasyonlar dışında aynı zamanda veteriner kliniklerinde koruyucu hekimlik hizmetleri verilmekte ve bakım, tüy bakımı, gaga bakımı ihtiyaçlarınızda titizlikle yardımcı olunmaktadır. Aynı zamanda evcil hayvanlarınız için mama kabı, yatak, tasma, oyuncak vb. aksesuar satışı yapmakla birlikte Pet Pansiyon hizmetleri veren kliniklerde mevcuttur. Ayrıca veteriner klinikleri tedavisi ve aşılarını yaptığı yavru kedi ve köpek gibi evcil hayvanlar için ücretsiz sahiplendirme hizmetleri vermektedir.

Evcil hayvanlarınız için genel cerrahi, ilk yardım, muayene, koruyucu hekimlik, aşılama, dâhiliye, jinekoloji ve doğum, diş hekimliği, dijital röntgen, laboratuvar hizmetleri, ağız ve diş sağlığı, genel ve ortopedik operasyonlar, tüy bakımı, gaga bakımı ve genel bakım hizmetleri veren Türkiye’nin dört bir köşesinden binlerce Veteriner Kliniği UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

Faydalı Yorumlar

  • Nuh Akvaryum Nuh Akvaryum

    Nuh Akvaryum

    Çok çeşit var ve uygun fiyatlı. Tavsiye ederim.

Vettown Veteriner Kliniği Tarık Doğan
Mercan Akvaryum, Kuş Galerisi Mustafa Kocabaş
Hospetia Veteriner Kliniği Damla Durmuş
Nuh Akvaryum
4 Yorum10Puan
Özenir Veteriner Kliniği
Cansu Çiçekçilik & Akvaryum Ve Kuş Evi
Ataevler Olta Malzemeleri Akvaryum Satış Nil Pet Shop
Sisli Veteriner Şeyda Hanım
Yunus Akvaryum Ahmet Kaçar
Gazi Akvaryum Petshop Cengiz Bilgin
Animal Shop Coşkun Düzdaşlık
Ayhan Pet Shop Doğan Parlak
Dis-ney Pet Shop Mustafa Yanıker
Bedir Kuşcenneti Gökhan Bedir
Pet Paradise Tolga Karaduman
Eren Petshop
Masal Pet Shop
Aqua Pet Shop
Cenin Veteriner Hizmetleri Ve Gıda Ltd Şti Gültekin Külekçi
Flamingo Pet Shop Çetin Palut