Terzilik Sanati

Adana / Çukurova

Terzi / Dikimevi

Hemen Ara

Terzilik Sanati - Muhittin Dağ

Yıllara meydan okuyacak kalitede ve hiçkimsede olmayacak gerçeğiyle Kişiye Özel Dikim Evimiz'de yılların vermiş olduğu tecrübemizi gelişen sektör deneyimleri ile birleştirerek zevkinize ve bütçenize uygun ürünler tasarlıyoruz.

Türkiye’nin en iyi özel dikim evi olma yolunda kabiliyetimiz, ince işçiliğimiz ile tüm dikimlerimiz de kusursuz kaliteyi garanti ederiz. Bizler 2000 yılından günümüze özel dikim takım elbise ve gömlek üretimindeki deneyimimiz ile üretim yapmaktayız. Dikim evimizde hazır hiçbir şey bulunmayıp, ürünlerimiz müşterilerimizin tarzına ve ölçülerine göre özel üretim yapılmaktadır.

Erkek takım elbise, yelek, pantolon, gömlek, bayan etek pantolon, elbise, gömlek, ceket, bay-bayan her türlü tamirat ve terzilik işleriniz için sadece bir telefon uzağınızdayız. Dilerseniz atölyemizde bir kahvemizi içmeye muhakkak bekleriz.

Ücretsiz çağrı hattımız haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Tüm talepleriniz ve siparişleriniz için Adana ve Türkiye'nin her noktasından bize ulaşabilrisiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar