Altun Tesisat

Aydın / Efeler

Su / Sıhhi Tesisat

Hemen Ara

Altun Tesisat - Fatih Altun

Aydın ve çevresinde sıhhi tesisat hizmeti vermek için yola çıkan Altun Tesisat; azimli ve düzgün bir çalışma disipliniyle kısa sürede adından söz ettirmiştir.

Daire içi temiz su tesisatı, daire içi pis su tesisatı, sıcak su tesisatı, şohben bağlantısı ve montajı petek ( radyatör ) temizliği, hidrofor tesisatı gibi bütün sıhhi tesisat işlerinde hizmet vermektedir. Ayrıca su arıtma cihazları satış ve montaj hizmetimiz ile de yanınızdayız. Altun Sıhhi Tesisat önce, müşteri memnuniyeti düşüncesini benimsemiştir.

Ücretsiz bir şekilde keşif yapılır ve bu keşif sonucunda bir arızaya rastalnırsa, arızanın giderilmesi için en uygun şekilde bir planlama yapılır ve müşteriyi de bilgilendirerek arızayı giderilir. Zamanında iş teslimi, güvenilirlik, ekonomik ve sağlam işçilikten asla taviz verilmemektedir.

7 gün 24 saat hizmet veren Altun Tesisat herhangi bir sıhhi tesisat sorununda bir telefon kadar uzağınızdadır. Önceden engellenebilir sorunları engellemediğiniz takdirde size daha fazla bir sorun ve maddi külfet doğurabilir bu sebeple sizde herhangi bir sorunda bize geç kalmadan ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar