Görükle Çakır Tesisat İsmail Çakır
10 Yorum10Puan
Tarih Çelik Çatı İzolasyon Murat Tarih
13 Yorum9.8Puan
Metin Mermer - Granit ve İnşaat - Dekorasyon Metin Şirin
Nokta Yapı Çatı İzolasyon Fevzi Özdemir
Akakça Yapı Dekorasyon Emrah Akakça
Fnk Mühendislik Tekin Yapı Dekorasyon Tekin Cebeci
6 Yorum9.8Puan
Fatih Arslan Yapı - Bursa Çatı Sistemleri Fatih Arslan
Bayramoğlu Yapı Alüminyum Pvc Demir Doğrama Osman Bayram
Oruç Tadilat Dekorasyon Mehmet Oruç
3 Yorum10Puan

Bursa Çatı Ustası ve Çatı Yapım Tamiri Hizmetleri Ustası Burada'da

Bursa Çatı Tamiri ve Oluk Onarımı Ustaları için en fazla içerik UstasıBurada’da. Yorumları okuyarak En İyi Çatı Tamiri ve Oluk Onarımı Ustası seçeneğini hemen bulabilir, ustaları ücretsiz çağrı hatlarından arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Binaların en önemli yapı taşlarından biri olan çatılarınız tamiri kapsamlı ve detaylı bir iştir. Her yıl düzenli olarak bakımı ve onarımı yapılması gerekmektedir. Çatı tamiri, çatının özelliğine bakılarak yapılmaktadır. Her çatı farklı malzemeler ve farklı stillerde inşa edilmektedir. Ayrıca çatıdaki sorunlu bölgelerin önceden tespit edilmesi tamir işinizi kolaylaştıracaktır. Sorunlu bölgeler önceden tespit edildiği takdirde hem zamandan, hem de maddi olarak zarardan tasarruf etmiş olacaksınız. Çatı tamirinde hasarlı olan bölgeler belirlendikten sonra çatı iskeleti mutlaka elden geçirilmelidir. Elden geçirilmeyen çatı iskeleti daha kalıcı ve büyük sorunlara yol açabilir. Tüm çatı iskeletin üstünde yükseldiği için iskeletin sağlam olması her şeyden önemlidir. Çatı örtü malzemesinin hasarlı olduğu durumlarda ise örtü malzemesinin altında bulunan yalıtım malzemesi ile birlikte değiştirilmesi şarttır. Bu işlemler gerçekleştirildikten sonra bacalar, baca dipleri, su dereleri ve diğer kısımlar mutlaka kontrol edilmeli ve gerekli izolasyon yapılmalıdır.

Çatı olukları, çatıların en çok kullanılan elemanları olmakla birlikte sürekli bakıma ihtiyaç duyarlar. Çatı olukları zaman içerisinde birçok probleme sebep olabilir. En çok karşılaşılan problem çatı oluğu tıkanmasıdır. Uzmanlar tıkanma sorunuyla karşılaşmamak adına her yıl periyodik olarak bakım yapılmasını önermektedirler. Periyodik olarak bakımı yapılan çatı ve oluklarda büyük problemlerin çıkma olasılığı düşüktür. Çatı oluk tıkanması dışında en çok karşılaşılan problem çatı izolasyonudur. Çatınızda bulunan membranlar zamanla özelliklerini kaybetmekte ve su sızıntısına sebep olmaktadır. Suyun en önemli özelliği deforme etmesidir. Suyun yarattığı rutubet her türlü binayı ve her türlü elementi eritmektedir. Bu nedenle her yıl çatı bakımı yaptırmak büyük önem arz etmektedir. Malzeme seçimi ile uğraşmak istemeyenler için çatı tamiri ve oluk onarım ustaları malzeme temini hizmeti vermektedir.

Bursa merkez ilçeleri NilüferOsmangaziYıldırımKestelGürsu ilçelerini kapsamakta ve şehir içi hızlı ulaşım imkanları ile şehrin en doğu ile en batı semti arasındaki mesafe bu sayede en aza inmektedir. Bu sebeple bir çok çatı ustasına Bursa ili merkez ilçeleri için hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. MudanyaKaracabeyMustafakemalpaşaOrhangaziGemlikİnegölOrhaneliBüyükorhanHarmancıkKelesYenişehirİznik ilçeleri de nüfus yoğunluğu olan diğer ilçelerdir. Bursa, Türkiye'nin en kalabalık dördüncü şehri.olmakla birlikte 2021 itibarıyla 3.139.744 nüfusa sahiptir. 

Bursa'daki Çatı Tamiri ve Oluk Onarımı Ustasını sizler için bir araya getirdik. En kaliteli ve uygun çatı tamiri ve oluk onarımı ustaları UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

Faydalı Yorumlar

 • Oruç Tadilat Dekorasyon Mehmet Oruç

  Mehmet ustamın ellerine sağlık kısa sure içerisinde tadilat islerimi en layiki ile ve titizlik ile yapıp teslim etmiştir ustama çok tşk ederim kesinlikle tavsiye ederim oruç tadilat ekibi çok temiz özenli çalışıyor

  İlginize cok tesekur ederim Allah razı olsun

 • Fnk Mühendislik Tekin Yapı Dekorasyon Tekin Cebeci

  Çok teşekkür ederim ustamın ellerine sağlık,hayatımda ilk kez sorunsuz tadilat yaptırdım.

 • Görükle Çakır Tesisat İsmail Çakır

  Haftasonları dahil izin belgesi olduğu için hizmet veriliyor

 • Tarih Çelik Çatı İzolasyon Murat Tarih

  Oldukça memnun kaldık, güler yüzlü ve titiz çalışıyorlar. Bizi her daim memnun ettiler. İşlerinde başarılar dileriz ve her müşteriye tavsiye ederiz. Bursa'da çatı denilince Murat Tarih ustayı tek geçiyoruz.