Elif Cam Umut Bardakçı
Başaran Cam Raif Başaran
Güngör Cam Balkon Ercan Bey
Saray Pen Yapı Harun Polat
İhsaniye Cam Balkon Sistemleri Ramadan Demir
Türksel Metal Furkan Demirel
Nuh Yapı ve Mimarlık Nuh Özcan
Emin Grup İnşaat Cam Balkon Hizmetleri Ahmet Bey
Kerem PVC Cam Balkon Kerem Başarır
Mustafa Aslan
Rumeli Cam Balkon Emre Şimşek
A Sineklik Ümmet Aklan
İst Yapı Mehmet Özaltun
Özgül Yapı Atilla özgül
Serhat Yapı Cam Balkon Sistemleri Serhat Yılmaz
3 Yorum10Puan
Yapıpen - Akşehir Fıratpen Bayisi Uğur Durukan
Sistem Pen Emrah Barış Ezel
Harun Aydın
Ewim Dekorasyon Mesut bey
Ak Yapı Ali Sarı

En İyi 10 Cam Balkon ve Katlanır Cam Sistemleri

Cam Balkon ve Katlanır Cam Sistemleri hakkında öğrenmek istediğiniz herşey bu sayfada UstasıBurada'da. Türkiye'nin neresinde olursanız olun yaşadığınız semtteki Cam Balkon Firmaları ile iletişime geçmek, cam balkon fiyatları hakkında bilgi almak için bu sayfayı incelemelisiniz. Yorumları oku, yüzlercesi arasından en uygun En İyi 10 Cam Balkon ve Katlanır Cam Sistemleri seçeneğini hemen bul.

Cam balkon sistemleri ve katlanır camlar evlerin balkon ve teras kısımlarını kapatarak daha kullanışlı bir hale getirme imkanı sağlamaktadır. Balkonunu hiç kullanmayan ev sahipleri son derece estetik çözümler sunan katlanır cam sistemleri sayesinde hem yazın hem de kışın kullanabilecekleri bir oturma alanı ve keyifli bir kış bahçesi sahibi olabilmektedir. Cam balkonlar atıl kapasite kalmış alanlardan yer kazanımı sağlar, gürültü kirliliğini azaltır, balkonlarınızın sürekli kirden ve tozdan etkilenmesini engeller, akıllı kilit sistemleri sayesinde çocuklarınız için son derece güvenlidir. Ayrıca cam balkonlar evdeki ısı kayıplarını azaltır, hırsızlığa karşı tebdir oluşturur. Sürgülü cam veya katlanır cam sistemleriyle balkonunuzu kapattırarak yazın açık balkon olarak kullanabilir, kışın da kar yağarken bile izolasyon özelliğine sahip camlarınızı kapatarak kar manzarasına karşı kahve keyfi yapabilirsiniz. 

Isıcam özelliği taşıyan cam balkonlarda kış aylarında dışarıdaki soğuk havanın içeriye girmesi ciddi oranda önlenmektedir. Şişecam fabrikasının ürettiği bir cam olan ısıcamlar, iki cam arasında yalıtım özelliği sağlayan özel gazların sıkıştırılmasıyla üretilen çift cam türüdür. Isıcamın maliyeti diğer cam balkonlara göre daha yüksektir. Cam balkonda kullanılacak camın kalınlığı ve izolasyon özelliği fiyatı etkileyen en temel unsurdur. Bir cam balkonun iyi bir izolasyon sağlaması için camın kalitesi tek başına yeterli değildir. Esas konu ne tür cam kullanılmış olursa olsun cam balkon montajının kusursuz bir şekilde yapılmasıdır. Kötü yapılmış bir cam balkon montajı soğuk ve sıcak havanın balkondan içeriye girmesine, yağmur ve kar sularının içeriye sızmasına sebep olacaktır. Bu nedenle cam balkon montajını yaptıracağınız firmanın referansları ve işçiliği hakkında bilgi toplamak önemlidir. 

Katlanır Cam Balkon ve Sürgü Cam Sistemleri ile hayalinizdeki kış bahçesine uygun fiyatlarla kavuşmak için UstasıBurada'nın sizin için seçtiği Cam Balkon Üreticileri ile mutlaka iletişime geçin. Hiç kullanamadığınız balkonunuzu şık bir oturma alanına çevirerek değerlendirebilir, evinizin değerine değer katabilir ve manzaranızın tadını yaz kış doyasıya çıkarabilirsiniz. 

Sürgü camlar ve katlanır cam sistemleri kanat toplama mekanizmaları sayesinde her balkona uygun estetik bir görünüm sağlamaktadır. Cam balkonlarda cam kanatları içeriye doğru toplandığı için temizliği ve bakımı kolaydır. Cam balkonlarda UV özelliği taşıyan filtre malzemeleri kullanıldığı için güneşin zararlı ışınlarından koruma sağlamakta ve sağlıklı bir ısınma ortamı sunmaktadır. Ayrıca cam balkon sistemleri arasında siyah cam balkon ve renkli cam balkon seçenekleri sunulmaktadır. Cam balkon montajı için tadilat projesi gerekmemekte, ölçüye uygun cam balkon imalatı yapan firmalar tarafından montaj işlemi bir gün gibi kısa bir sürede tamamlanabilmektedir. 

Bursa cam balkon fiyatları, Bursa Cam Balkon Tavsiye, Bursa Cam Balkon firması, Bursa Cam Balkon m2 Fiyatı aramalarınızda ustasiburada.com yanınızda

Faydalı Yorumlar

 • Sever Teknik Ruşen Sever

  İşini bu denli titiz ve düzen yapan bir usta görmedim.Güleryüzü ve saygısı takdir edilecek düzeyde.Tekrar bir sorun halinde tercih edeceğim tek site ve tek usta.

 • Doğan Yapı Pvc Cam Balkon Recep Bulut

  Gayet başarılı ustalar çevreme önereceğim bir firma tsk ederimarkadaşlara iyi çalışmalar

 • Alanya Uslu Yapı Alican Uslu

  Öncelikle verdiginiz hizmetten dolayı teşekkür ediyorum. Evimin tadilat ve tamiratını konuştuğumuz vakitte bitirdi, pVc kapı ve pencerelerimi tamir etti, sıkıntılarını giderdi hepsi yeni gibi çalışır durumda şuanda , İsciligi gayet temiz evimizi temiz bir sekilde teslim etti,çok memnun kaldık.

 • Serhat Yapı Cam Balkon Sistemleri Serhat Yılmaz

  Çok güzel bir işciliğe sahip Gayet memnun kaldım Serhat cam a tekrardan teşekkürler

 • Kardeşler Yapı Levent Sezen

  Sayın ustamız bu pandemi sürecinde hijyen kuralları gözeterek ve işini söz verdiği gün teslim ederek ustalığını göstermiş oldu çok teşekkürler ...