Çamlıca Tesisat

Bursa / Nilüfer

Su / Sıhhi Tesisat

Çamlıca Tesisat - Muharrem Özdemir

Bursa / Nilüfer'de su ve sıhhi tesisat tamiri, kalorifer tesisatı tamiri, doğalgaz tesisatı tamiri, elektrik tesisatı tamiri ve elektrik arıza işleri yapmaktayız.

Kombi tesisatlarınızın her türlü bakımını yapmakta ve petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Ölçüm cihazı ile su kaçağı tespiti yaparak sıhhi tesisat sorunlarınızı kırma işlemi yapmadan çözmekteyiz. Musluk tamiri, lavabo tamiri, makine ile gider açma, çeşme tamiri, su bataryası tamiri, vitrifiye ürün montajı, tesisat tıkanıklığı açma, WC gider açma ve rezervuar tamiri gibi ihtiyaçların tümünde hizmetinizdeyiz. Kombi servisi hizmetlerimiz kapsamında kombi tamiri, kombi montajı ve kombi bakımı yapmaktayız. Kalorifer tesisatı tamiri, havlupan tamiri, kalorifer tesisat temizliği, petek temizliği vb. konularda profesyoneliz. Elektrik arızalarınızı gidermekte, priz tamiri, avize montajı, şofben montajı yapmaktayız. Kaynak işleri, karot işleri, fayans döşeme, seramik kaplama, duşakabin imalat ve montajı, cam balkon yapımı, pimapen tamiri, pencere ve kapı tamiri, pvc kapı tamiri işlerinizde 10 yıldır 7/24 hizmet vermekteyiz. Ayrıca mobilya imalatı, kapı imalatı, mutfak dolabı, raylı dolap, yatak odası ve çocuk odası özel imalatımız bulunmaktadır.

Prestij Park, Yunuseli Modern, Hamitler Elit Sitesi, Misia 1500 Bursa, Bauhaus gibi seçkin projelerde sıhhi tesisat işleri ve duşakabin montajı hizmetlerimiz olmuştur. ECA, Baymak, Ferroli, Immergas ve diğer tüm marka kombilerde Bursa'nın tüm ilçelerine kombi servisimiz vardır.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar