Yıldırım Elektrik

Çanakkale / Merkez

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Hemen Ara

Yıldırım Elektrik - Ogün Kağan Yıldırım

Çanakkale merkezli servisimiz elektrik ve elektrik tesisatı, uydu sistemleri, güvenlik kamera montajı alanında faaliyetlerine devam ediyor. Çanakkale merkez, ilçeler ve köylerinde servis desteği sağlamaktayız.

Ev ve işyerleri için elektrik arızası ve tamiri, avize montajı, spot tamiri ve montajı,priz tamiri ve montajı, şalter tamiri, korniş montajı, görüntülü diyafon ve diyafon tamiri, elektrik tesisatı ve sensörlü lamba tamiri, aydınlatma uygulamaları, LED ışık montajı, otomat tamiri, diyafon ve telefon tesisatı montajı, elektrik tesisatı çekme gibi elektrikle ilgili her türlü sorununuzda çözüm ortağınız olmaktayız.

Merkezi ve bireysel uydu sismteleri kurulumu, çanak montajı ve mevcut uydu sistemlerinizin tüm tamir ve arıza işlemleri içinde sadece bir telefon uzağınuzdayız. Yeni almış olduğunuz güvenlik kamera sistemlerinizin montajı ve kullanmakta olduğunuz güvenlik kamera sistemlerinizin tüm yer değişim ve tamir işlemleri için de bizlere ulaşabilirsiniz.

Haftanın 7 günü boyunca hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar