Ustası Burada
Ustası Burada
Cemali Akkaya
10

Cemali Akkaya

Başkent Bölge Servisi

414 Sok. No:19/B
Ankara / Keçiören / Esertepe / Yayla
Haritada Göster
Henüz bir gönderi paylaşımı yapılmadı.

Başkent Bölge Servisi olarak endüstriyel soğutma sistemleri ve beyaz eşya servis alanında, Ankara genelinde tüm ilçe ve semtlere hizmet vermekteyiz.

Danfoss, Bitzer, Refcomp, Copeland, Carlyle, Rosenberg, Calpeda, Carel ve daha pek çok marka endüstriyel soğutma sistemleri montajı, su ve ticari soğutma, tezgâh tipi buzdolabı, soğuk hava deposu, pasta, sütlük, market, kasap teşhir reyonları tamiri, multi sistem, ticari ve duvar tipi klima, su soğutma sistemleri, paket soğutma grupları, plakalı lehimli eşanşör, klimatik test kabinleri, ticari buzdolapları satış, yedek parça, kurulum ve servis hizmetleri vermekteyiz.

Sanayi tipi bulaşık makinesi ve sanayi tipi yıkayıcıların tüm servis işlemleri içinde imalathaneler, restaurantlar, oteller ve tüm işletmeler için hızlı ve kalıcı servis hizmetleri sunuyoruz. 

Buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, ankastre fırın, davlunmaz gibi beyaz eşyalarınızın montajından bakımına, tamirinden yedek parça değişimine kadar her konuda hizmetler sunmaktayız.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve servis talebinde bulunmak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Tüm Hizmetleri
10
(2 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  5