En İyi 10 Çilingir ve Oto Kilit Anahtar

Türkiye’nin en geniş çilingir ve anahtar ustası ağına sahip UstasıBurada üzerinden bir tıkla size en yakın ve en hızlı çilingir hizmetine ulaşmanız artık çok kolay! Tamamı yetki belgesine sahip ve işinde uzman ustalarımıza hizmet ücreti ödemeden 7/24 telefonla ulaşabilir, fiyat alabilir ve hizmet satın alabilirsiniz...

Geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan çilingir ve anahtarcılık mesleği kilit sistemleri keşfedildiğinden bu yana insanların hizmet satın alma ihtiyacı duydukları önemli meslek grupları arasında yerini korumaktadır. Kilit mekanizmalarının ilk keşfedildiği yıllarda hammaddesi demir olan anahtar ve kilit sistemleri demirci ustaları tarafından üretilmekte ve son kullanıcıya bizzat demirci ustaları tarafından sunulmaktaydı. Ayrıca kilit ve anahtar değişimi, tamiri ve maymuncuk ile kilit açma olarak tabir edilen çilingirlik hizmetlerinin tümü yerel bazda bu meslek erbapları tarafından verilmekteydi.

Zaman içerisinde kilit ve anahtar sistemlerine duyulan ihtiyacın artması, bu sistemleri geliştiren yeni teknolojilerin üretilmesi ve kapı kilidi haricinde kasa kilidi, oto kilidi gibi yeni ihtiyaçların karşılanması için seri üretime geçildi. Bu nedenle çilingir ve anahtar ustaları üretici konumundan ürünlerin satıcısı ve hizmet sağlayıcısı konuma geçmiş oldular.

Peki günümüzde ve ülkemizde çilingir ve anahtar ustaları hangi hizmetleri sunuyorlar?

İlk akla gelen tanımlama “anahtarını unuttuğu ya da kaybettiği için evinin ya da işyerinin kapısında kalan mülk sahipleri ve kiracılarına maymuncuk kullanarak kapalı kalmış kapılarını açmak ve kahramanca zor durumda kalmış semt halkının sorununu dakikalar içinde çözmek” şeklinde oluyor. Daha çok semt ve mahalle bazında ihtiyaç sahibi müşterilerine bir telefon kadar yakında olmayı ve dakikalar içinde ulaşmayı hedefleyen çilingir ve anahtar ustaları çilingirlik hizmeti dışında kilit takma, kilit değişimi, anahtar çoğaltma, kasa kilit sistemleri kurma, oto kilit sistemleri kurma gibi güvenliğimiz için son derece önemli olan hizmetler de sunmaktadır.

Çilingir ve anahtar ustaları hakkında çoğu kişinin bilmediği önemli bir detay bulunmaktadır. Ülkemizde çilingir dükkanı açmak ve çilingirlik hizmeti vermek için bu işi yapacak meslek erbabının ilgili meslek kurslarına gitmesi ve çilingirlik belgesi alması 3308 sayılı kanun ile düzenlenmiş bir zorunluluktur. Bu uygulamanın maksadı güvenliğimiz için son derece önemli olan çilingirlik mesleğini yetki belgesi olmayan insanların kötüye kullanarak yapmasını engellemektir. Siz de yetki belgesi olmayan çilingir ve anahtar ustalarına kapı açtırmanın güvenliğinizi tehlikeye sokacağını unutmayın…

Faydalı Yorumlar

 • Eskişehir Çilingir Eskişehir Çilingir

  Eskişehir Çilingir

  Hızli ve güvenilir firma işinden anlayan ustalar barındırmakta olduğunu hizmet aldığımda farkettim

 • Miftah Anahtarcısı Ali İhsan Ergül

  İşlerini son derece titiz ve hızlı bir şekilde yapıyorlar. Bunun yanı sıra güler yüzlü ve misafirperver davranışlarıyla müşteri memnuniyeti odaklılar. Kendilerini tebrik ederim.

 • Anahtarcı Yetiş Mehmet Mehmet Kanık

  Kilit ustası, adam işinin erbabı. Açamayacağı kilit yok, bizi zor zamanımızda kurtardı sağ olsun.

 • Santral Anahtar Harun Şin

  Hızlı çilingir servisiyle bizi mutlu ettiniz. Çok teşekkür ederiz, tavsiye ederim.

  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 • Koçer Güvenlik Ali Osman Koçer

  İşini en iyi yapanlardan birisi. Herkese tavsiye ederim. Gerek işlerine olan önem ve titiz çalışmaları en büyük memnuniyet sebebim. İşlerinin en iyisi.

 • Bakan Oto Erol Bakan

  Bakan Oto

  İşini bilen bir usta. Volkswagen kapılarını 1 dakika dolmadan açtı. Gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz, kendisini tebrik ediyorum.

  tşkler hocam

 • Eren Çilingir Kadir Karapınar

  Audi A3 marka aracımın anahtarı bagajda kalmıştı. Eren Çilingir'den çağırdığım usta hızlı bir şekilde gelerek hasarsız olarak kapımı açtı. Gönül rahatlığıyla Eren Çilingir'i çağırabilirsiniz.

 • Pa Anahtarcılık Seyit Özülgen

  Hızlı, uygun fiyata işini yapan, dürüst, kibar ve güler yüzlü bir esnaf. Tavsiye ediyorum.

 • As - Kar Elektronik Uydu Sistemleri Asker Kasa

  Avcılar'da profesyonel bir hizmet almak isterseniz kesinlikle tercih etmelisiniz. Hizmetlerinizden son derece memnun kaldım. Teşekkür ederim.

 • Çilingir Murat Murat Tekin

  Murat Usta, yıllardır çilingir ve kilit değişimi ihtiyaçlarımıza kısa sürede cevap veren güvendiğimiz bir çilingir.

Nalcılar Çilingir Servisi Sezgin Aydın
25 Yorum9.9Puan
İşbilir Pen Necati İşbilir
Özmen Çilingir Bedrettin Özmen

Özmen Çilingir

Bursa / Osmangazi

Çilingir / Oto Anahtar

0 Yorum10Puan
As - Kar Elektronik Uydu Sistemleri Asker Kasa
2 Yorum10Puan
Murat Anahtar Murat Kara
Eren Çilingir Kadir Karapınar
1 Yorum10Puan
Merkez Çilingir Volkan Erkoç
Emre Anahtar Ömer Memiş
Torbalı Uzman Anahtar Çilingir Metin Fildağlı
2 Yorum10Puan
Santral Anahtar Harun Şin
2 Yorum10Puan
Çilingir Murat Murat Tekin
1 Yorum10Puan
Pa Anahtarcılık Seyit Özülgen
6 Yorum9.7Puan
Adar Anahtar Ali Adar
Anahtarcı Yetiş Mehmet Mehmet Kanık
1 Yorum9.0Puan
Koçer Güvenlik Ali Osman Koçer
1 Yorum10Puan
Koç Çilingir Hasan Koç
Varan Car Audio Ekrem Varan
Bakan Oto Erol Bakan
4 Yorum9.5Puan
Onur Çilingir Temel Karaalioğlu
Miftah Anahtarcısı Ali İhsan Ergül
1 Yorum10Puan

Filtreler

 • Çilingir / Oto Anahtar

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara