Eskişehir Çilingir

Eskişehir / Odunpazarı

Çilingir / Oto Anahtar

Hemen Ara

Eskişehir Çilingir - Onur Kaner

Eskişehir in Her Semtine Kendi Araclarımız ve işinde Uzman Güler Yüzlü Elemanlarımız ile Servis Vermekteyiz.Misyonumuz Müşteri Memnuniyeti Olup,Amacımız Hemserilerimize En iyi Hizmeyi Vermektir.Kapıda Kaldıgınızda veya Anahtarınız Kapınızı Acmadıgında Size Bir Telefon Kadar YakınızTüm Semtler Eskişehir Çilingir Numaralarımız..


Eskişehir'de Çilingir hizmeti veren firma olarak 7/24 siz değerli müşterilerimiz için müşteri memnuniyetini amaç edindik...


Anahtar ve Kilit üzerine başınıza gelebilecek her türlü ihtiyaçta telefon açabilirsiniz.


Firmamız ayrıca sizlere apartman kapılarında bulunan kapı itici (hidrolik) montaj bakım ve satışını yapmakta olup,aynı zamanda yine apartman kapılarını açmakta kullanılan otomat tabir edilen kapı açma mekanizmalarınızın satış montaj ve bakımını yapmaktadır.Dükkanımız Eskişehir ilinin merkez noktasında yer almakta olup tüm noktalara kolay ulaşım sağlamaktayız.Ayrıca çilingir ustalarımız işlerinde uzman ve sorunları çözmede profesyoneldir.


35 yıllık esnaflık tecrübesine sahip olup tecrübenin vermiş olduğu tecrübe ile de müşterilerimizin sorunlarına çözümler getirmekte ve elimizden geldiğince yardımcı olmaktayız.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar