Ustası Burada
Ustası Burada
Hasan Yesiltepe
10

Hasan Yesiltepe

HK Çevre Sağlığı

Yalıkavak Mh.
Muğla / Bodrum / Yalıkavak
Haritada Göster

Haşere Kontrol Hizmetlerini gerçekleştiren firmamız HK Çevre Sağlığı ve Haşere Kontrol Hizmetleri olarak topluma, çalışanlarına ve çevreye duyarlı yaklaşım ve kalite anlayışı ile; yatırımlarını insana, bilgiye ve teknolojiye dayalı olarak yaparak sıfır hata ile hizmet vermekteyiz.
HK Çevre Sağlığı ve Haşere Kontrol Hizmetleri ailesi olarak Haşere mücadelesi ve çevre sağlığı alanında vereceğimiz hizmetlerle bu konudaki sorun ve sorumluluklarınızı üstlenmekteyiz.

Ev İlaçlama: Ev içi böcek ilaçlamalarımız da müşterilerimizin belirlediği gün ve saate sadık kalınarak, alanında uzman kadromuz belirtilen adrese ulaşılır.

Restoran İlaçlama: Restaurant ilaçlama, aylık periyodik kontroller eşliğinde yapmakta olup müşterilerinize karşı istenmeyen  görüntüleri engeller.

Fabrika İlaçlama: Çalışanlarınızın işlerini sağlıklı bir ortamda yürütebilmeleri ve ürünlerinizi kullanacak olan  tüketicilerin sağlıkları için daima hizmetinizdeyiz.

İş Yeri İlaçlama: Kullanılan ilaçlar WHO onaylı insan sağlığına herhangi bir zararlı etkisi olmayan ilaçlardır. İlaçlama yapılan alanda işi bırakmak veya ara vermek gerekmez.

Süper Market İlaçlama: Özellikle gıda ürünlerinin satışı yapılan marketlerde Who standartları dikkate alınarak güvenli ve profesyonel hizmet vermekteyiz.

Otel İlaçlama: Otel ilaçlamalarında mümkün olduğu kadar müşterileri rahatsız etmemek huzursuz olmalarına engelleyerek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

HK Çevre Sağlığı ve Haşere Kontrol Hizmetleri olarak bizimle irtibata geçmeniz durumunda sizin belirleyeceğiniz gün ve saatte uzman ekibimizle ön keşif yapıp mevcut zararlıların tespiti ederek uygun metotlar belirleyip size en sağlıklı yaşam alanını en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Profesyonel kadro ve son teknolojili çözümler ile haşereler ile olan mücadeleyi siz kazanın.

Tüm Hizmetleri
10
(1 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  5