Kılıç Yapı Market

Şanlıurfa / Karaköprü

Su / Sıhhi Tesisat

8Yorum
10Puan
Hemen Ara

Kılıç Yapı Market - İsmail Kılıç

Kılıç Yapı Market olarak Şanlıurfa Karaköprü'de faaliyet göstermekteyiz. Her çeşit su tesisatı, sıhhi tesisat, kalorifer tesisatı ve doğalgaz tesisatı konusunda 15 yıllık ustalık tecrübesine sahibiz.

Sıfırdan su tesisatı döşeme, su tesisatı değişimi, tamiri, bakımı, temiz su kaçağı tespiti, pis su kaçağı tespiti işlerini itinayla yapmaktayız. Kalorifer ve petek sistemlerinin döşenmesi, doğalgaz tesisat döşeme ve yenileme işlerinde kaliteli işçilik ve malzeme kullanmaya önem vermekteyiz. Kalorifer peteklerinin periyodik temizliğini yaparak performansını arttırmak, daha kolay ısınmasını sağlamak ve doğalgaz tüketimini azaltmak konusunda müşterilerimize fayda sağlamaktayız.

Tüm tesisat döşeme işlerimizi garantili olarak sunmaktayız. Su kaçağı, doğalgaz kaçağı gibi acil tesisat sorunlarınızda 7/24 ücretsiz çağrı hattımızdan bize ulaşarak hızlı servisimizden faydalanabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Evime yapmış olduğum enerji den çok memnun kaldım Kılıç Yapı Market diğer sıhhi tesisat ve ve yapı marketler gibi değil her şeyden önce müşteri memnuniyeti önem veren bir firma fiyat konularında çok uygun fırsatlar sunar Kılıç Yapı Market Şanlıurfa bölgesinde böyle iyi bir usta iyi bir hizmet bulamazsınız Kılıç Yapı Market herkese tavsiye ediyorum ben denedim ve gördüm tamamen güvenilir bir firma her şey için Kılıç Yapı markete sonsuz teşekkürlerimi sunarım

Gamze demır - 18.10.2019

10Puan

İlginize teşekkürler

Kılıç yapıya sonsuz teşekkürlerimi sunar evime yaptığım tadilattan çok memnun kaldım Gülen yüzlü personelleri ile hizmet veren Kılıç yapıyı herkese tavsiye ediyorum

Esmanur yıldırım - 18.10.2019

10Puan

Kılıç yapı market aracıgyla. Evıme yaptığım. Kombı bakım ve petek temızlıgı. Cok memun. Kaldım. Prosonel. Bır usta. Yenı sıstem olan kombı petek temızlıgı. Makınası. Cok memun kaldım kobım hem kışın hemde yazın buyuk tasarruf elde edeceğim. Kılıc yapıya. Ve usta ve elmanlarına sonsuz teşekkürlerımı sunarım.

Merve aslan - 18.10.2019

10Puan

İşlerinde gercekten cok iyiler adrese cabuk gelmeleri samimiyet ve durustluklerıyle tavsiye edilecek Bı firma herkese tavsiye ederım

İlhami kılıç - 17.10.2019

10Puan

İlginize teşekkür ederiz

Çok güzel bir tesisatçı. Sağlam, dürüst, işine sahip çıkan, kaliteli hizmet veren, uygun fiyatla müşterisini memnun eden bir usta.

Ali Ötkün - 24.08.2017

10Puan

İlginize teşekkür ederiz.

Çağırdığımızda bizi üzmeyen ve zamanında gelen bir tesisatçı.

Kasım Dinç - 06.03.2017

10Puan

Önceligımız müşteri memnuniyeti

Çok ilgili bir tesisatçı, kesinlikle tavsiye ediyorum.

Mehmet Gümüş - 04.03.2017

10Puan

Gerçekten kaliteli çalışıyorlar. Gösterdikleri saygı, yaptıkları iş kalitesi itibariyle mükkemmel bir şirket. Herkese tavsiye ederim.

Erdem Bey - 01.03.2017

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar