Aras Mobilya Merdiven İmalat Seyfi Bostan
OS-KA Furnitare Design Tasarım Atölyesi Osman Karakaya
1 Yorum10Puan
Gepettodizaynn Şükrü Orduluoğlu
Gül Kılïç Mobilya İbrahim Kılıç
0 Yorum10Puan
Yıldız Mobilya Gökhan Yıldız
25 Yorum9.9Puan
İnfo Dekor İsa kaplan
2 Yorum10Puan
Sak Mimarlık Müşerref Kondu
Babacan Mobilya İmalat ve Dekorasyon Ali Babacan
Nuh Yapı ve Mimarlık Nuh Özcan
Başoğlu Mobilya Murat Başoğlu
Nesli Mobilya Dekorasyon Mesut Keleş
Yakupoğlu Mobilya Dekorasyon Önder Yakupoğlu
Mehmet Bilgin
1 Yorum10Puan
Süper Star Mobilya Ahmet Hammud
4 Yorum10Puan
Dinçer Mobilya Dinçer Usta
Kuzey Mobilya Oğuz Şimay
Çelik Kardeşler Bayram Çelik
1 Yorum10Puan
Katev Yapı ve Dekorasyon Murat Karakaya
Milimetrik Fayans Seramik Sam Azap
3 Yorum10Puan
Dinçbilek Mobilya Abdullah Dinç

Filtreler

 • Marangoz / Ahşap Mobilya

İl / İlçe / Semt Ara

Kelime İle Ara

En İyi 10 Marangoz ve Ahşap Mobilya Onarım

Türkiye’nin her köşesinden binlerce Marangoz ve Ahşap Mobilya Ustasını bu sayfada sizler için bir araya getirdik. UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalarda ustaları yorumlara ve puanlara göre sıralayabilir, sizler için En İyi 10 Marangoz ve Ahşap Mobilya ustasını bulabilir, ustalara ücretsiz çağrı hatlarından ulaşarak detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzerinden yaptığınız aramalar için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz.

Marangozlar gelen istek ve taleplere göre ahşap malzemelere şekil vererek yeni ürünler ve tasarımlar ortaya koyan kişilerdir. Marangozlar çıraklıktan yetişen zanaatkârlardır. Marangozlar yapılacak işe uygun malzemeleri seçer, temin eder ve şekil vererek işlerler. Ahşap malzeme, boya, vernik, tutkal, çivi, testere, zımpara, matkap gibi ürünler kullanan marangozlar hızlı ve pratik olmakla beraber yüksek el becerisine sahiptirler. Genellikle ayakta çalışma ortamına sahip olan bu meslek grubunda bedenen güçlü ve dinç kişiler çalışmaktadır. Marangozlar ev ve ofis gibi tüm mekânlar için sıfırdan ürün üretmenin yanı sıra aynı zamanda önceden üretimi ve montajı yapılmış olan tüm ahşap ürünler için tamir ve bakım hizmetleri vermektedir.

Banyo dolabı, mutfak dolabı, yatak, gardırop, kitaplık, ahşap korkuluk, portmanto, bebek karyolası, yüklük, sürgülü kapı ve dolap, raflı dolap sistemleri, çekmece, sandalye, çalışma masası, yemek maması, ahşap pencere, ahşap merdiven, TV ünitesi, gömme dolap, vestiyer, şifonyer gibi ahşapla ilgili tüm ürünleri özel ölçü ve tasarıma uygun olarak marangozlar tarafından yapılmaktadır. Aynı zamanda tüm ahşap ürünlerinizde meydana gelen göçük, çizik, ezilme, renk solması, kırılma gibi sorunlara çözüm ortağı olmaktadırlar. Kullanılan ahşap malzemelerin en iyi kalitede olması yaptırdığınız ürünlerin uzun ömürlü olması açısından büyük önem taşımaktadır. Ancak ahşap ürünlerde malzeme kalitesi çoğu zaman tek başına yeterli olmamaktadır. Montaj aşamasında kullanılan birleştirme demiri, vida, askı demiri, çektirme, bağlantı demirleri, askı rayı, cıvata, somun gibi ürünlerin doğru kullanımı ve yapıştırıcı kalitesi büyük önem taşımaktadır. Montajı doğru yapılmamış her ahşap ürün düşme, parçalanma gibi sorunlar yaşatmakta ve bu sorunlar hayati önem taşımaktadır.

Ahşap Mobilya İmalatı ve Onarımı işleriniz için usta mı arıyorsunuz? Aradığınız usta UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

Faydalı Yorumlar

 • Çelik Kardeşler Bayram Çelik

  Kapıların ve dolaplarımı yaptırdım ve çok memnun kaldım Bayram ustayı tercih ettim herkese tavsiye ederim

  Hayırlı olsun iyigünlerde kullanman dileğiyle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder hayırlı günler dileriz

 • OS-KA Furnitare Design Tasarım Atölyesi Osman Karakaya

  İşinde uzman hızlı ve güvenilir evime özel tasarım sürgülü dolap yaptırdım osman bey tasarımı ile özel ilgilendi tam istediğimiz gibi çok kısa sürede geldi çok memnun kaldık kesinlikle tafsiye ederim gerek malzeme kalitesi gerek işçilik ve ustalık benden 10 üzerinden 10 puan aldı

 • Süper Star Mobilya Ahmet Hammud

  Fayans döşeme hizmeti aldım çok memnun kaldım. İş takibi titizlik ve temiz iş yapma on numara

 • İnfo Dekor İsa kaplan

  İnfo Dekor

  İşlerinde gayet başarılılar fiyatları normal aile ortamında dürüstçe işlerini yapıyorlar mutfak dolabı yaptırdım süper tavsiye ederim( İsa beye teşekkürler)

 • Fatih Mobilya Fatih Demir

  Fatih Mobilya

  Aspiratör ve ocak arasında ki mesafe yi yükseltmek için cagirdik extra olarak apartman daki su sayaç dolabı da dahil 1 saat içerisinde yapıp getirildi çok memnun kaldık emeginize sağlık.

 • Mehmet Bilgin Mehmet Bilgin

  Mehmet Bilgin

  Harika işler yapıyor Mehmet Usta. Çok temiz çalışıyor ve işleri tam zamanında yetiştiriyor.

 • Yusuf Demir Buca Alçı Boya Ustası Yusuf Demir

  İyi gunlar bizim evim tadilati yapti çok tesekkur ederim guzel iscilik yaptilar tavsiye ediyorum

  Teşekkür ederim.

 • Kardeşler Yapı Levent Sezen

  Sayın ustamız bu pandemi sürecinde hijyen kuralları gözeterek ve işini söz verdiği gün teslim ederek ustalığını göstermiş oldu çok teşekkürler ...

 • Yıldız Mobilya Gökhan Yıldız

  Güvenilir para konusunda hiç korkulcak biri değil zamanında teslim eden temiz işçiliği olan bir usta güvenle iş verebilirsinİz

 • Milimetrik Fayans Seramik Sam Azap

  O gerçek bir sanatkar. İşinin hakkını veren sayılı ustalardan. Kendi evimi yaptırdım, el işçiliği olsun samimiyeti olsun işe verdiği değer olsun hepsi çok mükemmel.