Mehmet Ali Hamarat

Aydın / Kuşadası

Küçük Ev Aletleri Tamir / Servis

Hemen Ara

Mehmet Ali Hamarat

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde küçük ev aletleri tamiri, TV tamiri, uydu sistemleri ve çanak anten tamiri hizmeti vermekteyiz. Uydu cihazları ve çanak anten satışımız mevcut olup merkezi uydu sistemlerinin ve apartman uydularının montaj, tamir ve bakım işlerini özenle yapmaktayız.

Uydu montajı, uydu ayarı, frekans güncelleme, çanak anten yer değişimi, uydu çoklayıcı, sinyal sorunu giderme, uydu resetleme, çiftli ve çoklu lnb montajı, receiver tamiri, uydu kumanda tamiri gibi konularda profesyoneliz. Ayrıca LCD TV, LED TV, HD TV ve plazma gibi her çeşit televizyonun kurulumu, televizyon tamiri, tv ekran değişimi, panel değişimi hizmeti sunmaktayız. Dükkanımızda elektrikli süpürge, mikser, kattle, blender, çay makinesi, kahve makinesi, ütü, fritöz vb. elektrikli ev aletlerinin tamir işleri yapılmaktadır.

Her marka televizyon, uydu ve küçük ev aleti için tamir hizmeti verilmektedir. Pazar günleri hariç haftanın 6 günü çalışmaktayız. Bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar