Ustası Burada
Ustası Burada
Mehmet Emin Çete
10

Mehmet Emin Çete

MEÇ Temizlik

Merkez
Hatay / Antakya / Merkez
Haritada Göster
Onaylı Bilgiler ve Belgeler
 • TC Kimlik Numarası
 • Cep Telefonu
 • E-Posta Hesabı
Mehmet Emin ÇeteMehmet Emin Çete21.06.2023 - 11:19

ANTALYA KONYAALTI UNCALI MAHALLESİ COORDINAT 84 SİTESİ KOLTUK SANDALYE YIKAMA HİZMETİMİZ HAYIRLI OLSUN

Mehmet Emin ÇeteMehmet Emin Çete30.05.2023 - 13:19

ANTALYA MURATPAŞA KOLTUK YATAK YIKAMA HİZMETİMİZ HAYIRLI OLSUN

Mehmet Emin ÇeteMehmet Emin Çete18.05.2023 - 17:03

MEÇ TEMİZLİK ANTALYA MURATPAŞA KOLTUK YIKAMA HİZMETİMİZ HAYIRLI OLSUN. MEMNUNİYETİNİZ BİZİM İÇİN EN DEĞERLİ HAZİNEDİR.

Mehmet Emin ÇeteMehmet Emin Çete18.05.2023 - 16:45

MEÇ TEMİZLİK ANTALYA MANAVGAT GÜLTEPE MAHALLESİ YATAK YIKAMA HİZMETİMİZ HAYIRLI OLSUN. MEMNUNİYETİNİZ BİZİM İÇİN EN DEĞERLİ HAZİNEDİR.

(HALI YIKAMA HİZMETİMİZ YOKTUR )

Hatay Antakya 'da koltuk yıkama alanında faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Hizmetlerimizi Antakya, Yayladağı, Altınözü, Samandağ, İskenderun, Erzin, Dörtyol, Hassa, Kırıkhan ilçelerinin tüm semtlerine  götürmekteyiz.

Her model  koltuk temizlemeçekyat yıkama, berjer yıkama, sandalye yıkama, koltuk takımı yıkama, yatak yıkama, cafe, restoran ve oteller için toplu koltuk yıkama hizmetleri veriyoriz. Kiri ve lekeleri söküp atıyoruz. Sonuç olarak hep şunu hedefliyoruz; kaliteli hizmet, mutlu müşteri! Yataklarımız aslında insanların gün boyunca en uzun zaman geçirdiğimiz ortamlardır. Saatlerce uyurken ölü derilerimiz dökülür, terleriz, saç ve kıllarımız dökülür.

Yataklarımız temiz bile görünse aslında sadece bu sebeplerden dolayı bir çok mikroorganizmaya ev sahipliği yapmaktadır. Gece biz uyurken döktüğümüz kalıntılarımızla beslenirler ve bu mikroorganizmalar birçok solunum yolu rahatsızlıklarına neden olmaktadırlar. Bu nedenle mutlaka rutin olarak yatak temizliğinizi yaptırmanızı tavsiye ederiz.Ayrıca Aracınızın temizliğini yerinizde üstelik servis ücreti almadan yapıyoruz. Koltuk ve araç tabanının temizliğini yapıyor sizlere tertemiz araç kullanmanın keyfini bırakıyoruz. 

Hizmetlerimiz arasında Kalorifer PETEK TEMİZLİĞİ, yerden ısıtma PETEK TEMİZLİĞİ, kat Kalorifer PETEK TEMİZLİĞİ, Doğalgaz PETEK TEMİZLİĞİ, petek temizliği hizmetleri de bulunmaktadır. 

Haftanın her günü hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve taleplerinizi iletmek için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tüm Hizmetleri
10
(3 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  5
Yorumlar