Güngör Cam Balkon Ercan Bey
Elif Cam Umut Bardakçı
Başaran Cam Raif Başaran
İşbilir Pen Necati İşbilir
Nuh Yapı ve Mimarlık Nuh Özcan
Kerem PVC Cam Balkon Kerem Başarır
Emin Grup İnşaat Cam Balkon Hizmetleri Ahmet Bey
Ömeroğulları Yapı Tanju Ömeroğulları
Öz Yıldırım Pen Zeki Yıldırım
Mira Balkon Hamza Topcu
A Sineklik Ümmet Aklan
Serhat Yapı Cam Balkon Sistemleri Serhat Yılmaz
3 Yorum10Puan
Ewim Dekorasyon Mesut bey
Bayramoğlu Yapı Alüminyum Pvc Demir Doğrama Osman Bayram
Özgül Yapı Atilla özgül
Fema Cam Balkon, Sineklik ve PVC Fatih Oğuz
Kardeşler Yapı Levent Sezen
1 Yorum10Puan
İst Yapı Mehmet Özaltun
Sistem Pen Emrah Barış Ezel
Beylikdüzü Çağrı Duşakabin Serkan Tarık Bozacı

En İyi 10 Sineklik İmalatı ve Montajı

Sineklik İmalatı ve Montajı Ustaları için en fazla içerik Türkiye’nin usta bulma platformu UstasıBurada’da. Türkiye’nin neresinde olursanız olun binlerce Sineklik İmalatı ve Montajı ustası seçeneğini hemen bulabilir, ustalara ücretsiz çağrı hatlarından ulaşarak bilgi ve fiyat sahibi olabilirsiniz.

Yaz aylarının gelmesiyle beraber haşere artışı söz konusu olmaktadır. Sineklikler, kullanıldığı yerlerde hiçbir canlıya zarar vermeden sizleri ve evinizi haşerelerden korumaktadır. Sineklik sistemleri ölçüye göre özel olarak üretilmekte ve hem PVC, hem kapı hem de pencerelerle uyum sağlamaktadır. Sineklik sistemleri istenilen renkte üretilebileceği gibi aynı zamanda kullanım tipine göre de yapısal olarak değişiklik göstermektedir. Yanmaz özellikle fiberglas tel den üretilen sineklikler; menteşeli sineklik, sürgülü sineklik, dikey stor sineklik, yatay stor sineklik, sabit sineklik, sürme sineklik, katlanır-akordeon- pileli sineklik gibi çeşitlerde üretilmektedir. Her birinin kullanım alanı farklı olan sineklik modelleri kullanım alanının şartlarına göre belirlenmekte ve sizlere en uygun sineklik türü üretici tarafından tavsiye edilmektedir. Sineklik sistemlerinin doğru çalışabilmesi ve en kuvvetli rüzgârlara karşı dayanıklı olabilmesi için üretim ve montaj işlerinin mutlaka uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Her türlü kapı ve pencerede rahatlıkla kullanılan sineklikler, kolay monte edilebilmekte, yıkanarak veya silinerek kolayca temizlenebilmektedir. Su ve güneşe dayanıklı plastikten üretilen sineklikler en sıcak veya en soğuk havalarda bile yapısı bozulmadan sağlam kalabilmektedir. Kullanım süresi uzun olan sineklikler bakımı yapıldığı süre uzun yıllar kullanılabilmektedir. Haşerelerle mücadelede çocuk odası, yatak odası gibi mekânlarda ilaç kullanılması sağlık sorunlarına sebebiyet verebilecekken sineklikler sağlıklı ve tam koruma sağlamaktadır. Sineklikler aynı zamanda pencere ve kapılar haricinde banyo, WC, bodrum katı ve her türlü havalandırma sistemlerinde kullanılmaktadır.

Türkiye’ni tüm illerinden binlerce Sineklik İmalatı ve Montajı firmasını sizler için bir araya getirdik. En kaliteli Sineklik İmalatı ve Montajı hizmetini en uygun fiyata alabileceğiniz firmalar ve ustalar UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

Faydalı Yorumlar

 • Sever Teknik Ruşen Sever

  Sever Teknik

  İşini bu denli titiz ve düzen yapan bir usta görmedim.Güleryüzü ve saygısı takdir edilecek düzeyde.Tekrar bir sorun halinde tercih edeceğim tek site ve tek usta.

 • Doğan Yapı Pvc Cam Balkon Recep Bulut

  Gayet başarılı ustalar çevreme önereceğim bir firma tsk ederimarkadaşlara iyi çalışmalar

 • Afyon Perdecim Nebi Sarıtaş

  Afyon Perdecim

  Öncelikle güler yüzlü temiz işçiliğinizden ötürü TESEKUR EDERİM kesinlikle tavsiye ederim

 • Serhat Yapı Cam Balkon Sistemleri Serhat Yılmaz

  Çok güzel bir işciliğe sahip Gayet memnun kaldım Serhat cam a tekrardan teşekkürler

 • Kardeşler Yapı Levent Sezen

  Kardeşler Yapı

  Sayın ustamız bu pandemi sürecinde hijyen kuralları gözeterek ve işini söz verdiği gün teslim ederek ustalığını göstermiş oldu çok teşekkürler ...