Ustası Burada
Ustası Burada
Abdullah Uyar
10

Abdullah Uyar

Uyar Tesisat

Kazım Karabekir Mah.
Kocaeli / Darıca / Darıca
Haritada Göster
Abdullah UyarAbdullah Uyar17.05.2024 - 23:51

Kalarifer tesisatı
Şu tesisatı
Banyo ve mutfak tadilatı

Kocaeli'nin Darıca ilçesinde hizmet veren Uyar Tesisat olarak, uzun yıllardır müşterilerimize güvenilir ve kaliteli su tesisatı hizmetleri sunuyoruz. İşte sunduğumuz hizmetlerden bazıları:

Su Tesisatı Hizmetleri:

Gider Açma ve Tıkanıklık Giderme: Mutfak ve banyo giderlerinde oluşan tıkanıklıkları profesyonel ekipmanlarımızla açıyoruz. Günün her saati servisimizden destek alabilirsiniz. Mutfak gideri ve banyo giderlerinde meydana gelen tüm tıkanıklıllar ve yapılarınızdaki su kaçakları için yanınızdayız. 

Klozet ve Pisuvuar Montajı: Yeni klozet ve pisuvuar montajı ile mevcut tesisatınızı güncelliyoruz.Özellikle işletmeler, benzin istansyonları, umumi tuvaletler ve tüm mekanlarda uyguladığımız pisuvar montaj ve tamiri hizmetlerimizin yanı sıra klozetleriniz içinde kurulum, sifon tamiri, taharet musluğu tamir hizmetleri vermekteyiz. 

Tesisat Yenileme: Yıpranmış ve eski tesisatlarınızın tüm yenileme işlemleri ve kaba inşaatlarınız için tesisat çekme hizmetlerimiz ile uzun yıllar sorunsuz kullanacağınız tesisatlar meydana getiriyoruz. Kaliteli malzeme ve özenli işçilik anlayışımız ile bizden fiyat almadan karar vermeyin.

Su Tesisat Tamiri: Rezervuar, musluk ve batarya, su vanası, duş başlıkları, klozet ve tüm tesisat ürünleriniz için tamir hizmetleri vermekteyiz. 

Petek Temizleme: Özellikle kış aylarında en çok ihtiyaç duyduğunuz peteklerinizin bakımını geç kalmadan yaptırın. Servisimiz 1 petek dahi olsa konumunuzda tüm petekleriniz için profesyonel temizleme hizmetleri sunmaktadır. 

Hizmet verdiğimiz İlçeler

Gebze: Gebze ilçesindeki müşterilerimize hızlı ve etkili tesisat çözümleri sunuyoruz.
Çayırova: Çayırova ilçesinde su tesisatı ve güneş enerjisi sistemleri konusunda uzmanız.
Körfez: Körfez ilçesinde tesisat tamirleri ve yenileme hizmetleri sağlıyoruz.
Dilovası: Dilovası'nda da güvenilir su tesisatı ve güneş enerjisi hizmetleri sunuyoruz.
İstanbul Tuzla ve Pendik: İstanbul'un Tuzla ve Pendik ilçelerinde de müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Uyar Tesisat olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve kaliteli işçilik ile güvenilir çözümler sunuyoruz. Su tesisatı ve güneş enerjisi sistemleri konusunda ihtiyaçlarınızı karşılamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Hizmetleri
10
(2 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  5