Yarım Ada Teknik

İzmir / Güzelbahçe

Beyaz Eşya Tamiri / Servisi

2Yorum
10Puan
Hemen Ara

Yarım Ada Teknik - Kemal Büyükkayıkçı

İzmir Güzelbahçe ilçesinde beyaz eşya servisi ve klima bakım arıza servisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Güzelbahçe bölgesi ile birlikte, Çeşme, Urla,, Karaburun, Mordoğan, Balıklıova, Küçükbahçe semtlerine montaj, tamir ve bakım hizmetlerimizi götürmekteyiz.

Arçelik, Beko, Bosch, Ariston, Profilo, Hotpoint, AEG, Electrolux, Vaillant, Baymak, Demirdöküm, Alarko, Berussa, Philips, Siemens, Vestel, Samsung gibi markaların ürünleri başta olmak üzere her marka beyaz eşya ve klima için özel servis hizmetimiz bulunmaktadır. Buzdolabı, çamaşır makinesi ve klima cihazlarının montaj ve tamir işlerinin yanısıra, market dolapları, sütlük, dondurma dolapları servis ve tamir işleri de yapmaktayız.

Acil ihtiyaçlarınızda bize ulaşabileceğiniz ücretsiz çağrı hattımızı kullanabilir, detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Uzun süredir arızası bulunamayan klimamın tamirini yaptı. Hızlı, güvenilir işinin ehli ellerine sağlık Kemal ustam...

Ferhan Koyubenbe - 20.07.2021

10Puan

Makinam arızalıydı çağırdım sağolsunlar hızlı bir şekilde ilgilendiler sorunu tespit edip giderdiler özellikle işletme sahibinin ilgi ve alakası şaşırtıcı düzeydeydi gerek aradığım saatte ulaşılabilir olması gerek söz verdiği saatte makinamıza bakmaya gelmesi makinanın sağını solunu söküp çok fazla dağıtmadan sorunu hızlı bir şekilde bulması gerçekten korkarak çevirdiğim telelefon görüşmesinde sağlam bir ustayla tanışmam inanılmaz bir tecrübe oldu benim için elinize sağlık ustam

Gökhan nigiz - 21.06.2021

10Puan
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar