En İyi 10 Duvar Kağıdı Ustası

Duvar Kâğıdı Ustaları için en fazla içerik UstasıBurada’da. Yorumları okuyarak binlercesi arasından en uygun En İyi 10 Duvar Kâğıdı Ustası seçeneğini hemen bulabilir, ustaları ücretsiz çağrı hatlarından arayarak duvar kâğıdı fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İç mimari dekorasyonun vazgeçilmez parçası olan duvar kâğıtları kullanıldığı alanları estetik anlamında farklılaştırmakta, mekâna yeni bir kimlik kazandırmaktadır. Boya badana yerine kullanılabilen duvar kâğıtları son derece şık ve dekoratif bir malzemedir. Her renk ve desende üretilen duvar kâğıtları nem ve suya dayanıklı yapıya sahiptir. İnsan sağlığına zararı olmayan duvar kâğıtları silinerek temizlenebilen bir yapıya sahiptir ve bu nedenle yıllarca kullanılabilmektedir. Uygulama yapılan alanda ısı ve ses izolasyonuna katkıda bulunan duvar kâğıtları uygulaması kolay ürünlerdir ve değiştirilebilir özelliğe sahiptir. Çeşitli özelliklere sahip duvar kâğıtları; vinly duvar kâğıdı, simplex duvar kâğıdı, boyanabilir duvar kâğıdı, emboss duvar kâğıdı ve ithal duvar kâğıdı gibi çeşitlere ayrılmaktadır.

Duvar kâğıtları çeşitli yapı marketlere satılmaktadır. Ancak dekorasyon ve mekânın özelliklerine göre işi yapacak olan ustalarda sizlere önerilerde bulunmakta ve duvar kağıdı çeşitleri sunmaktadırlar. Duvar kâğıdı seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli unsur uygulama yapılacak mekânın büyüklüğü ve ışık miktarıdır. Küçük alanlarda kullanılan koyu renkli duvar kâğıtları mekânın daha da küçük görünmesine sebep olacaktır. Rulo olarak yapı marketlerde satılan duvar kâğıtları genellikle 50-60 cm genişliğinde ve 10 metre uzunluğunda satılmaktadır. Bir duvara uygulama yapmak istediğiniz takdirde duvar yüksekliği ve eni çarpılarak dörde bölünür ve kaç rulo duvar kâğıdı gideceği hesaplanır. Duvar kâğıdı ustaları her türlü kapalı mekâna metrekare hesabına göre fiyat vermektedirler. Duvar kâğıdı uygulamalarında desen devamlılığı ve içinde hava kalmaması büyük önem taşımaktadır. Desen devamlılığı sağlanamadığında görsel anlamda kötü görüntüler ortaya çıkmaktadır. İçerisinde hava kabarcığı kalan uygulamalar ileri süreçte duvar kâğıdının deforme olmasına ve yerinden sökülmesine sebep olmaktadır. Bu sebeple deneyimli ustalardan yardım ve destek almak uzun süreli kullanımlar için büyük önem arz etmektedir.

Türkiye’nin dört bir yanından binlerce Duvar Kâğıdı Ustasını sizler için bir araya getirdik. En kaliteli duvar kâğıdı hizmetini en uygun fiyatlara alabileceğiniz duvar kâğıdı ustaları UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

Faydalı Yorumlar

 • Enes Çakıl Enes Çakıl

  Enes Çakıl

  Güvenilir ve temiz işçilik. Dairemizi boyadı çok memnun kaldık. .

 • Saray Alçı Dekorasyon Uğur İgüş

  Çok temiz iş yapıyor ve çok dürüst bir insan. Üçe beşe bakmayan nadir ustalardan birisi. Kendisine teşekkür ederim.

 • Dizayn Dekor Fıratcan Demirayak

  Bu firmayla uzun süreli çalışma fırsatı bulduk. Çok kişiye yönlendirdim. Hem titiz hem ahlâklı bir ekibi var. Yaptığınız özverili işlerden dolayı teşekkür ederim. Allah hayırlı işler versin.

 • Lobi Dekorasyon Mehmet Parmaksız

  D&A Realty Gayrimenkul olarak acil tadilat işlerimiz vardı. Söz verdikleri zamanda geldiler, fikirleri ile yönlendirdiler ve gayet itinalı bir şekilde yaptılar. Bizlere de kendi müşterimize verdiğimiz sözü tutabilmemiz için yardımcı oldular. Mustafa Parmaksız Bey'e çok teşekkür ediyorum.

  Teşekkürler İsa Bey.

 • Kadıköy Duvar Kağıdı Ustası Cihangir Genç

  Cihangir Usta saatin de gelip işini düzgün bir şekilde yaptı. Herkese tavsiye ederim, işinin ehli bir usta.

  Teşekkür ederim.

Kadıköy Duvar Kağıdı Ustası Cihangir Genç
1 Yorum10Puan
Kızılelma İnşaat
C-Y İNŞAAT Duvar Kağıdı ve Tahattüt Dekarasyon Cengiz Yılmaz
Bekir Boya Badana Dekorasyon Bekir Çukurelmalı
Enes Çakıl
1 Yorum10Puan
Abbas Dekorasyon Abbas Yoluk
Bursa Nilüfer Duvar Kağıdı Ustası Samet AYAZ
Eskişehir Dekorasyon Tadilat Arif Bekar
Acar Tadilat Dekorasyon Aykut ACAR
Dizayn Dekor Fıratcan Demirayak
6 Yorum10Puan
Saray Alçı Dekorasyon Uğur İgüş
1 Yorum10Puan
Lobi Dekorasyon Mehmet Parmaksız
2 Yorum10Puan
Evim Tadilat Fayik Arslan
İmza Yapı Desing Musa Savaşçı
Dekor Ewim Şafak Okumuş
Mert Dekorasyon Murat Ucar
Bozkurt Dekorasyon Emir Bozkurt
Boyarium Yapı İbrahim Kumek