Biçer Proje Dekorasyon Sanayi Tic Ltd Ştİ Barbaros Biçer
Çakmak Boya Badana Sadık Çakmak
Alanya Yapı Dekorasyon Fevzican Balcan
Uhe Yapı Çelik Konstrüksiyon Yalıtım Dekorasyon Naci Berkiten
Teknik Yapı Ceyhan Parke Mahsun Dusak
Renkli İşler Dünyası Dekorasyon Ahmet Yıldız
AYM Yapı Dekorasyon ve İç Mimarlık Abdullah Uçar
Okan Yerli
Kadıköy Duvar Kağıdı Ustası Cihangir Genç
1 Yorum10Puan
Keskin Dekorasyon Zeki Keskin
Mehmet ÖZBEK
Say Dekorasyon Selman Aydın
Çakıl Dekorasyon Enes Çakıl
1 Yorum10Puan
Düzen Dekor İshak Düzen
Garanty Tadilat Metehan Tanyıldız
Gezer Yapı Dekorasyon Yusuf Gezer
Muhammet Üskes
Akser Halı Sanayi Suat Gengönül
Regnum Gergi Tavan Taşkın Özer
3d Lider Yapı Derya Demir

En İyi 10 Duvar Kağıdı Ustası

Duvar Kâğıdı Ustaları için en fazla içerik UstasıBurada’da. Yorumları okuyarak binlercesi arasından en uygun En İyi 10 Duvar Kâğıdı Ustası seçeneğini hemen bulabilir, ustaları ücretsiz çağrı hatlarından arayarak duvar kâğıdı fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İç mimari dekorasyonun vazgeçilmez parçası olan duvar kâğıtları kullanıldığı alanları estetik anlamında farklılaştırmakta, mekâna yeni bir kimlik kazandırmaktadır. Boya badana yerine kullanılabilen duvar kâğıtları son derece şık ve dekoratif bir malzemedir. Her renk ve desende üretilen duvar kâğıtları nem ve suya dayanıklı yapıya sahiptir. İnsan sağlığına zararı olmayan duvar kâğıtları silinerek temizlenebilen bir yapıya sahiptir ve bu nedenle yıllarca kullanılabilmektedir. Uygulama yapılan alanda ısı ve ses izolasyonuna katkıda bulunan duvar kâğıtları uygulaması kolay ürünlerdir ve değiştirilebilir özelliğe sahiptir. Çeşitli özelliklere sahip duvar kâğıtları; vinly duvar kâğıdı, simplex duvar kâğıdı, boyanabilir duvar kâğıdı, emboss duvar kâğıdı ve ithal duvar kâğıdı gibi çeşitlere ayrılmaktadır.

Duvar kâğıtları çeşitli yapı marketlere satılmaktadır. Ancak dekorasyon ve mekânın özelliklerine göre işi yapacak olan ustalarda sizlere önerilerde bulunmakta ve duvar kağıdı çeşitleri sunmaktadırlar. Duvar kâğıdı seçiminde dikkat etmeniz gereken en önemli unsur uygulama yapılacak mekânın büyüklüğü ve ışık miktarıdır. Küçük alanlarda kullanılan koyu renkli duvar kâğıtları mekânın daha da küçük görünmesine sebep olacaktır. Rulo olarak yapı marketlerde satılan duvar kâğıtları genellikle 50-60 cm genişliğinde ve 10 metre uzunluğunda satılmaktadır. Bir duvara uygulama yapmak istediğiniz takdirde duvar yüksekliği ve eni çarpılarak dörde bölünür ve kaç rulo duvar kâğıdı gideceği hesaplanır. Duvar kâğıdı ustaları her türlü kapalı mekâna metrekare hesabına göre fiyat vermektedirler. Duvar kâğıdı uygulamalarında desen devamlılığı ve içinde hava kalmaması büyük önem taşımaktadır. Desen devamlılığı sağlanamadığında görsel anlamda kötü görüntüler ortaya çıkmaktadır. İçerisinde hava kabarcığı kalan uygulamalar ileri süreçte duvar kâğıdının deforme olmasına ve yerinden sökülmesine sebep olmaktadır. Bu sebeple deneyimli ustalardan yardım ve destek almak uzun süreli kullanımlar için büyük önem arz etmektedir.

Türkiye’nin dört bir yanından binlerce Duvar Kâğıdı Ustasını sizler için bir araya getirdik. En kaliteli duvar kâğıdı hizmetini en uygun fiyatlara alabileceğiniz duvar kâğıdı ustaları UstasıBurada’da. Peki, siz neredesiniz?

Faydalı Yorumlar

 • Eyüp Yıldız Eyüp Yıldız

  Gerçekten emeğinin hakını veren ve özenle titizlikle öz veriyle çalışan bir emekçi kardeşimiz aldığın her kuruş helaldir sana

 • Çakıl Dekorasyon Enes Çakıl

  Güvenilir ve temiz işçilik. Dairemizi boyadı çok memnun kaldık. .

 • Kadıköy Duvar Kağıdı Ustası Cihangir Genç

  Cihangir Usta saatin de gelip işini düzgün bir şekilde yaptı. Herkese tavsiye ederim, işinin ehli bir usta.

  Teşekkür ederim.