Çakır Elektrik

İstanbul / Esenyurt

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Hemen Ara

Çakır Elektrik - Erhan Çakır

İstanbul Esenyurt merkezli servisimiz elektrik ve elektrik tesisatı,arıza tespiti,güvenlik kamera sistemleri,merkezi ve bireysel uydu sistemleri,görüntülü ve sesli diafon sistemleri tamir ve montajı ve internet alanında faaliyetlerine devam ediyor.Avrupa yakasının tüm ilçe ve semtlerine servis desteği sağlamaktayız.

Ev ve işyerleri için elektrik arızası ve tamiri, avize montajı, spot tamiri ve montajı,priz tamiri ve montajı, şalter tamiri, görüntülü diyafon ve diyafon motaj ve tamiri, elektrik tesisatı ve sensörlü lamba tamiri, aydınlatma uygulamaları, LED ışık montajı, otomat tamiri, diyafon ve telefon tesisatı montajı, elektrik tesisatı çekme gibi elektrikle ilgili her türlü sorununuzda çözüm ortağınız olmaktayız.

Ayrıca dekorasyon alanında da çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Gergi tavan led aydınlatma ve spot işleri, alçı ve alçıpan uygulamalarımız ile mekanlarınızın havasını değiştiriyoruz.

Haftanın 7 günü boyunca hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar