Tuzla Elektrik ve Dekorasyon

İstanbul / Tuzla

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Hemen Ara

Tuzla Elektrik ve Dekorasyon - Ramazan Şen

Tuzla Elektrik olarak Tuzla merkez ve Anadolu yakasının tamamında elektrik elektrik tesisatı , Uydu, elektronik ve güvenlik sistemleri alanında faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Her türlü elektrik arızası ve tamiri,görüntülü diyafon tamiri ve montajı, avize montajı LED ışık montajı, sensörlü lamba tamiri, internet arızası, Elektrik taahhüt işleri, pano tamiri gibi elektrik işlerinizde kaliteli çözümler üretmekteyiz.

Alanında uzman personellerimiz ile aynı zamanda uydu arıza, Uydu tamir ve montajı, çanak montajı ve ayarı, çanak anten tamiri ve yer değiştirme, uydu ayarı ve kurulumu, tekli ve çoklu LNB montajı, LNB değişimi, apartman ve merkezi uydu sistemleri servisi hizmetleri vermekteyiz. İşlerinizde kaliteli malzemeler kullanmakta ve zamanında teslime önem vermekteyiz. Ekonomik fiyatlarla sizlerin memnuniyetini kazanmaktayız.

Güvenlik sistemleri alanında güçlü bir referans listesine sahip işletmemiz Güvenlik kamera ve alarm sistemleri kurulumu ve mevcut sistemlerinizin tamir işlemleri sadece bir telefon uzağınızda

Dekorasyon kategorisinde boya badana ve tüm dekorasyon ustası ihtiyaçlarınızda kaliteli malzeme tercihi ve en önemlisi zamanında iş teslimi ilkemiz ile yaşam alanlarınıza ayrıcalıklar katıyoruz.

Haftanın 7 günü 24 saat hizmet anlayışı ile tüm soru ve sorunlarınıza en hızlı çözünleri sunmaktayız. Detaylı bilgi için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar