Arda Elektrik

İstanbul / Maltepe

Elektrikçi / Elektrik Tesisatı

Hemen Ara

Arda Elektrik - Salih Ekin

İstanbul Maltepe merkezli servisimiz elektrik ve elektrik tesisatı arıza tamir bakım, görüntülü diafon sistemleri, Alarm sistemleri ve uydu sistemleri alanında faaliyetlerine devam ediyor. Anadolu yakasının bir çok ilçesinde ve Avrupa yakasında da müşterilerimizin talepleri doğrultusunda servis hizmeti verebilmekteyiz.

Ev ve işyerleri için elektrik arızası ve tamiri, avize montajı, spot tamiri ve montajı,priz tamiri ve montajı, şalter tamiri, korniş montajı, görüntülü diyafon ve diyafon tamiri, elektrik tesisatı ve sensörlü lamba tamiri, aydınlatma uygulamaları, LED ışık montajı, otomat tamiri, diyafon ve telefon tesisatı montajı, elektrik tesisatı çekme gibi elektrikle ilgili her türlü sorununuzda çözüm ortağınız olmaktayız.

Merkezi ve bireysel uydu sistemleri kurulumu ile mevcut sistemleriniz için tüm teknik servis işlemleri alanında uzman teknik personellerimiz tarafından özenle gerçekleştirilmektedir.

Haftanın 7 günü boyunca hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için ücretsiz çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Verdiği Kategoriler

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar