Ustası Burada
Ustası Burada
Hakan Kaya
10

Hakan Kaya

Hakan Kaya

Sevgi Mah 4624 Sk No:9 Kat:2
İzmir / Karabağlar / Karabağlar
Haritada Göster
Onaylı Bilgiler ve Belgeler
 • TC Kimlik Numarası
 • Cep Telefonu
 • E-Posta Hesabı

İzmir'in Karabağlar ilçesinden başlayarak tüm İzmir genelinde hizmet veren Hakan Kaya, komple inşaat ve bina yapımı, anahtar teslim ev tadilatı, fayans döşeme, parke döşeme, boya badana, asma tavan, karasiva, alçı ve alçımatik hizmetleri sunan deneyimli bir ekip ile birlikte bizzat kendi ustalık hizmetleri ile çalışmalarına devam etmektedir. 

Komple İnşaat ve Bina Yapımı:
Yeni bir bina inşa etmek veya mevcut bir binayı tamamen yeniden tasarlamak istediğinizde, Hakan Kaya İnşaat size özel çözümler sunar. Modern ve dayanıklı binalar inşa ediyoruz.

Anahtar Teslim Ev Tadilatı:
Evlerinizi baştan aşağı yenilemek, modernleştirmek ve kişiselleştirmek için anahtar teslim ev tadilatı hizmetleri sunuyoruz. İsteklerinizi hayata geçiriyoruz. Anahtar teslim mutfak dekorasyonu, anahtar teslim banyo ve wc dekorasyonu, evlerinizde ki her nokta için anahtar teslim çözümler, cafe, rastaurant, mağaza, ofis gibi tüm işletmelerde anahtar teslim işler bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre yapılmaktadır. 

Fayans Döşeme ve Parke Döşeme:
Zeminlerinizi fayans veya parke ile kaplamak istediğinizde, kaliteli malzemeler ve hassas işçilikle döşeme işlerini gerçekleştiriyoruz. İç ve dış mekanlarda uzun yıllar sorunsuz kullanacağınız fayans ve parke döşemeleri bizden fiyat almadan karar vermeyin.

Boya Badana:
Mekanlarınıza yeni bir görünüm kazandırmak için boya badana hizmetleri sunuyoruz. İstediğiniz renk ve tarza uygun boyama işleri yaparız.

Asma Tavan ve Karasiva:
Tavanlarınıza estetik bir dokunuş katmak veya duvarlarınızı modernleştirmek için asma tavan ve karasiva uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.

Alçı ve Alçımatik:
Alçı işleri ve alçımatik hizmetleriyle mekanlarınızı daha kullanışlı hale getiriyoruz. Duvar örme ve dekoratif işçilikler konusunda deneyimliyiz.

Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için çaba sarf ederiz. İşlerimizi titizlikle yapar, projelerinizi zamanında ve bütçenize uygun olarak tamamlarız. İzmir genelinde geniş bir hizmet alanına sahibiz ve mekanlarınızı istediğiniz gibi özelleştirmeniz için buradayız. Daha fazla bilgi ve talepleriniz için bize ulaşın, projelerinizi hayata geçirmemize izin verin.

Tüm Hizmetleri
10
(2 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  5
Yorumlar