Ustası Burada
Ustası Burada
Ebubekir YüzüakEbubekir Yüzüak24.03.2023 - 15:28

Kyocera marka yazıcılarımızda, stoklarımızda her daim kampanyalı sıfır ve ikinci el ürünler bulundurmaktayız. Siz değerli müşterilerimize her zaman en uygun fiyat ve kalite seçeneklerini sunmayı hedefleyen firmamız, Kyocera yazıcıları ile de bu prensibimiz doğrultusunda hizmet vermektedir. Ürün yelpazemizdeki kampanyalı seçeneklerimizi gözden geçirmenizi öneriyor, herhangi bir konuda destek almak isterseniz bizimle iletişime geçebileceğinizi belirtmek istiyoruz.

Ebubekir YüzüakEbubekir Yüzüak24.03.2023 - 11:19

Konika minolta- Kyocera -Canon-HP-Develop yazıcı bakım onarım yedek parça satış ve kiralama hizmetleri

Ebubekir YüzüakEbubekir Yüzüak18.03.2023 - 15:46

Asus Rog Flow 13 freedos
Windows 11 kurulum
Sürücü güncellemeleri
Program kurulumları

EY Technical Solutions, İstanbul genelinde bireysel ve kurumsal müşterilerine bilgisayar sistemleri, yazıcılar ve kamera güvenlik sistemleri konularında uzmanlaşmış bir firmadır. Müşterilerine, sektördeki en son teknolojik gelişmeleri kullanarak, ihtiyaçlarına en uygun ve güvenli çözümleri sunmayı hedeflemektedir.

Bilişim teknolojileri konusunda, donanım ve yazılım desteği, ağ kurulumu ve yönetimi, siber güvenlik çözümleri, bulut bilişim hizmetleri ve veri yedekleme ve kurtarma gibi birçok hizmet sunmaktadır. EY Technical Solutions, müşterilerine, tüm bilişim teknolojileri ihtiyaçlarını karşılayacak, ölçeklenebilir ve güvenli bir alt yapı sunmaktadır.

Yazıcılar konusunda, EY Technical Solutions, yazıcı kurulumu, bakımı ve onarımı, sarf malzemeleri tedariği,kiralama ,satış ve satış sonrası destekler  ,yazıcı güvenliği, yazıcı yönetimi gibi hizmetler vermektedir. Müşterilerine, baskı maliyetlerini düşürecek ve iş verimliliğini artıracak yazıcı çözümleri sunmaktadır.

Kamera güvenlik sistemleri konusunda, EY Technical Solutions, CCTV -NVR kamera kurulumu, sistem entegrasyonu, yazılım desteği, uzaktan izleme ve yönetim, veri saklama ve arşivleme gibi hizmetler sunmaktadır. Müşterilerine, en son teknolojik gelişmeleri kullanarak, maksimum güvenlik sağlayacak çözümler sunmaktadır.

Ayrıca, EY Technical Solutions, müşterilerine danışmanlık hizmetleri de sunarak, ihtiyaçlarına en uygun teknolojik çözümleri önermektedir. Profesyonel ekipleri ile müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

EY Technical Solutions, bilişim teknolojileri, yazıcılar ve kamera güvenlik sistemleri konusunda uzman bir firma olarak, müşterilerine yüksek kaliteli ve güvenli hizmetler sunmayı hedeflemektedir.

Ücretsiz çağrı hattımız üzerinden servis ve keşif talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tüm Hizmetleri
9,89
(3 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  4