Ustası Burada
Ustası Burada
Erdoğan Kaplan
10

Erdoğan Kaplan

Erdoğan Usta Fayans

Akşemsettin Mh.
Ankara / Sincan / Sincan
Haritada Göster

Erdoğan Usta, Ankara'nın Sincan ilçesinde hizmet veren deneyimli bir ustadır. Müşterilerine fayans, sıva, karo ve kilit taşı gibi işlerde profesyonel çözümler sunmaktadır. Hizmet alanı ise Ayaş, Etimesgut, Kahramankazan ve Yenimahalle ilçelerini kapsamaktadır.

Hizmetlerimiz:

Fayans İşleri: Banyo, mutfak, teras ve diğer alanlarda estetik ve sağlam fayans uygulamalarımız ile yaşam alanlarınızı daha sağlıklı ve kullanışlı hale getiriyoruz. Özenli işçilik hizmetlerimiz ile yanınızdayız. 

Sıva Çalışmaları: Duvar ve tavan sıva işleri, düzgün ve dayanıklı yüzeyler meydana getiriyoruz. Tüm sıva işleriniz için bizden fiyat almadan karar vermeyin.

Karo Döşeme: Zemin kaplamalarında uzman çözümler, düzgün ve sağlam karo döşeme işlerimiz ile bugüne kadar bir çok müşterimizin dış mekanlarını güzelleştirdik. 

Kilit Taşı Uygulamaları: Bahçe, avlu ve yollar için estetik ve dayanıklı kilit taşı uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi ve referanslarımız için bizden bilgi alabilirsiniz. 

Erdoğan Usta, tecrübeli ekibiyle birlikte müşterilerine kaliteli işçilik ve memnuniyet odaklı hizmet sunmaktadır. İşlerinizin profesyonel bir şekilde yapılmasını istiyorsanız, Erdoğan Usta ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Hizmetleri
10
(1 kişi değerlendirdi)
 • Çağrı Yanıtlama ve Geri Dönüş

  5
 • Müşteri Yaklaşımı / İlgi Gösterme

  5
 • İhtiyacı Karşılama / Çözüm Üretme

  5
 • Hizmet / Malzeme Kalitesi

  5
 • Hızlı Hizmet / Zamanında Teslim

  5
 • Uygun Hizmet Bedeli / Ücretlendirme

  5