Bursa Nilüfer En İyi 10 Yapı İnşaat ve Müteahhitlik Firması

Bursa / Nilüfer ilçesindeki Yapı İnşaat ve Müteahhitlik Firmaları için en fazla içerik UstasıBurada'da. İnşaat projenize başlamadan önce bu sayfadaki müteahhit firmalar ile mutlaka görüşmelisiniz. Kaba inşaat işlerinden ince inşaata kadar her konuda hizmet alabileceğiniz En İyi 10 Yapı İnşaat ve Müteahhitlik Firması seçeneği UstasıBurada'da. Peki siz neredesiniz? 

İnşaat firmaları sundukları anahtar teslim inşaat projeleri kapsamında bir binanın temelden inşaat işine başlayarak kaba inşaat işleri, temel korozyonu, demir ve kalıp işleri, hafriyat işleri, temel izolasyonu, karot, duvar örme, bina güçlendirme, ince inşaat, tesisat işleri, çatı yapımı, izolasyon, sıva, alçı vb. tüm işçiliğini sunmaktadır. İnşaat firmalarının pek çoğu arsa sahiplerine kat karşılığı tekliflerle müteahitlik hizmetlerini sunmaktadır. Ya da arsasına kendi kullanımı için bina yaptırmak isteyen mal sahipleri yaptırmak istedikleri standartta bir bina için proje çizdirmekte ve inşaat firmalarından fiyat teklifi almaktalar. 

Son yıllarda ülkemizde yaygınlaşan kentsel dönüşüm projeleri kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yetki verilen inşaat firmaları kentsel dönüşüm kapsamına giren eski binalar, apartmanlar ve toplu konutlar için kat sahiplerine teklif götürebilmektedir. Öte yandan inşaat firmaları projeden satış yöntemi ile yapılması planlanan toplu konut projelerini, site projelerini, dükkan projelerini bireysel ve kurumsal müşterileri için sözleşmeyle satışa sunmakta, inşaat tamamlanma durumu yeterli düzeye geldikten sonra da kat sahiplerine tapularını teslim etmektedir. 

Yapı İnşaat ve Müteahhitlik Firmaları'nın sunduğu kaba inşaat işleri, ince inşaat işleri ve anahtar teslim inşaat projeleri hizmetlerinden uygun fiyatlarla yararlanmak için UstasıBurada'nın sizin için seçtiği Nilüfer ilçesindeki inşaat firmalarıyla hemen iletişime geçebilirsiniz. Üstelik UstasıBurada üzeriden yaptığınız aramalar için hiçbir aracılık hizmet bedeli ödemezsiniz. 

Beşevler, Ataevler, İhsaniye, Çamcıla, Balat, Ahmet Yesevi, Fethiye, Odunluk, Gümüştepe, Esentepe, Görükle, Ertuğrul, Özlüce, Konak, Üçevler ve Altınşehir mahalleleri başta olmak üzere 64 mahalleden oluşan Nilüfer ilçesi, Bursa'nın üçüncü en kalabalık merkez ilçesi konumundadır. Nilüfer ilçesi, gelişmiş sanayisi sebebiyle hızlı kentleşen, yoğun göçle sürekli büyüyen, beyaz yakalıların ve çalışan kesimin daha çok ikamet ettiği modern bir ilçedir. Avrupa Konseyi tarafından 2016 yılında Avrupa Diploması'na layık görülmüştür.

Bursa Nilüfer İnşaat / Müteahhitlik

: 12 sonuç
Avrupa Dekorasyon Deniz Başmanav
14 Yorum10Puan
Çataltepe Elektrik İnşaat Sultan Durmuş
İdeal Zemin İlkay Kartal
Afacan Zemin | Bursa Fore Kazık Erkan KILINÇ
Group 360 Profesyonel Yöneticilik Danışmanlık İnşaat Profesyonel Hizmet
0 Yorum10Puan
Bordo İnşaat Ali Yıldırım

Bordo İnşaat

Bursa / Nilüfer

İnşaat / Müteahhitlik

Feba Yapı Feyzullah Bahçe

Feba Yapı

Bursa / Nilüfer

İnşaat / Müteahhitlik

Saraloğlu İnşaat Ltd.şti Osman Saral
Mehmet Dilsizoğlu

Mehmet Dilsizoğlu

Bursa / Nilüfer

İnşaat / Müteahhitlik

Meyes İnşaat Mehmet Aytunç Sürücü

Meyes İnşaat

Bursa / Osmangazi

İnşaat / Müteahhitlik

0 Yorum9.5Puan
Onur Boya Nurettin Göktaş

Onur Boya

Bursa / Yıldırım

İnşaat / Müteahhitlik

Nurel İnşaat Temel Şimşir

Nurel İnşaat

Bursa / Yıldırım

İnşaat / Müteahhitlik